Zamdan Önce Otomobilde Son fırsatlar

0
421
Nissan Juke
Nissan Juke

Yeni yıla, zamlar ve ÖTV artışından dolayı sıkıntı ile başlayan otomobil sektörünün ocak ayı satışları, 8.3 oranında düşmüştü. Dövizdeki yükselişe bağlı olarak bu yıl sonunda yüzde 20 -30 fiyat artışı bekleyen firmalar, sıfır faizli kredinin yanında, 48 aya varan vadelerle pazardan pay almaya çalışıyorlar.

Ford Fiesta
Ford Fiesta

Ford’un 2014 kampanyasında sadece binek modelleri Fiesta, Focus,Mondeo,C-Max-B-Max modelleri içi değil, ticari modelleri içinde 24 ay vade ile yüzde 0,95 faizli 30 bin lira kredi imkanı sunuyor. Ford peşin alımlarda ise yüzde 2 indirim yapıyor.

Hyundai Accent Blue
Hyundai Accent Blue

Hyundai Şubat ayı kampanyasında, tüm modeller için 25 bin lira, 36 ay vadede yüzde 0,89 faiz uyguluyor. Hyundai Accent Blue ‘nun benzinli modellerinde 30 bin lira için, 36 ay yüzde 0,89 faiz oranı ile kredi imkanı veriyor. Opel Corsa modelini şubat ayında Yeni Corsa’yı 34 bin 328 liradan satışa sunuyor.

Nissan Juke
Nissan Juke

Nissan Şubat ayı boyunca Juke,Micra ve Note modelleri için 14 bin lira krediye 14 ay vadede, Qashqai ise 15 bin lira krediye  18 ay vadede yüzde 0 faiz fırsatı bulunuyor.Citroen C3 ve C4 modellerinde 7000 liraya varan indirim fırsatı sunuyor.C-Elysee modelinde 1500 lira,Citroen ‘in ticarisi Berlingo ise 3650 lira indirim ile satılıyor. Peugeot 208 modellerinde 12 bin lira için, 12 ay vadede yüzde 0 faiz imkanı veriyor. Peşin alımda ise 1000 lira indirim bulunuyor.2008 modellerinde ise 18 bin lira için 18 ay vadede yüzde 0 faiz sunuyor. Peşin alımlarda ise 2500 liraya varan indirim sunuyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Şubat Ayı Araba Kampanyaları başlıklı yazımızda Dacia Şubat ayı kampanyası, Fiat Şubat kampanyası ve Renault'un Şubat ayı kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikCenevre Oto Fuarı’nda Yeni Modeller
Sonraki İçerikYeni Opel Mokka
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here