Yeni Toyota Land Cruiser V8 İncelemesi

0
514
Yeni Toyota Land Cruiser V8
Yeni Toyota Land Cruiser V8
Yeni Toyota Land Cruiser V8
Yeni Toyota Land Cruiser V8

Yeni Totoya Land Cruiser V8, zorlukların efendisi ve yolların kralı olmaya geliyor. Karşılaştığı tüm engelleri gelişmiş yüksek tasarımı ve güçlü motoruyla başarıyla aşabilen araç, geniş iç mekanıyla farklı bir dünya yaratıyor. Her türlü zorluğa karşı özellikle hazırlanmış olan araç, dört kameraya sahip arazi monitörü,OffRoad dönüş desteği ve çoklu arazi seçimiyle her koşula farklı hazırlanıyor. En kaliteli malzemeler ve dikkatli bir işçilikle tasarlanan araç, hem ihtişamlı hemde rahat bir yaşam alanı sunuyor. Her duruma göre ayarlanabilen koltukları sayesinde şekilden şekile giren iç mekanda herşey tam istediğiniz gibi.Yeni Toyota Land Cruiser V8’in 6 ileri otomatik şanzımanlı 4461CC’lik  V8 motor ise tam 272PS değerinde güç üretiyor.

 

Yeni Toyota Land Cruiser V8 İç Mekan
Yeni Toyota Land Cruiser V8 İç Mekan

Beş kollu 18inç’lik alaminyum jantlar yeni Land Cruiser V8’in ihtişamını taçlandırırken,arka görüş kamerası ve yağmur sensörü ise sürüşleri kolaylaştırıyor. Otomatik yanan farları sayesinde kendisini zamana endeksleyen araç, gündüz yanan led farları sayesinde kendisini gündüzde herkese fark ettiriyor. Araçtaki yan kameraları ise ön sis farları takip ediyor. Aracın iç mekanını bölgeye göre farklı ısılarda tutan dört bölgeli klima aynı ortam içerisinde herkesin zevkine göre atmosfer sunarken, direksiyondan kumanda edilebilen müzik sistemi ise sürüşleri daha eğlenceli ve pratik hale getiriyor. Multi Terrain ABS fren sistemi ile daha güvenli yolculukları garanti eden yeni araç, 10 adet SRS hava yastıkları ile araç içindeki herkesi güvence altına alıyor.

 

Yeni Toyota Land Cruiser V8 Tasarım
Yeni Toyota Land Cruiser V8 Tasarım

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Toyota Yaris İncelemesi ve Özellikleri başlıklı yazımızda Yeni Toyota Yaris 2014, Yeni Toyota Yaris İnceleme ve Yeni Toyota Yaris Motor Seçenekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here