Yeni Porsche Macan Turbo Performance Teknik Özellikleri ve Resimleri

0
392

Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte efsane olacak bir araç olan Porsche Macan Turbo Performance incelemesi yapacak ve bu efsane model ile alakalı olarak en net bilgileri de sizlere sunma yoluna gideceğiz. Ülkemiz genelinde özellikle Porsche, A++ müşteri sınıfı için üretilen ve satılan modellerden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Poersche, bu modeli ile birlikte sınırları yine çok ciddi anlamda zorlamışa benziyor. Resimlerini incelediğinizde sizlerin de görebileceğiniz üzere motor tasarımına dahi ciddi anlamda önem veren şirket, performans ve tasarım anlamında sıfırdan mükemmel bir model geliştirmiş ve bu da aslında aracın konuşulmasına neden olan unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor.

Porsche Macan Turbo Performance Teknik Özellikleri

Porsche markasının araçlarını genel olarak incelediğiniz zaman tek tip özellik dikkat çeker. Her zaman daha yüksek performanslı tek motor seçeneği ile tek tip araç modeli. Yani daha fazlasını hiçbir zaman aramayan marka, Macan Turbo ile birlikte kendi içerisinde de çok ciddi bir gelişim sağladı ve bizlerde bu anlamda aracı son derece beğendik diyebilirim.

Firma tarafından motor özellikleri resmi olarak açıklandı ve bizde bunu siz değerli okuyucularımıza sunma yoluna gidiyoruz. Motor özellikleri şu şekilde;

Motor: 3.6 litre V6 440 beygir 600 nm tork (turbo benzinli)
Şanzıman: 7 ileri PDK
Performans: 0-100 km/s: 4.4 saniye – Maksimum hız: 272 km/s
Yakıt Tüketimi: Şehir içi / Şehir Dışı / Ortalama / Co2: 12.3 / 7.7 / 9.4 / 217 g/km
Boyut: Uzunluk / Yükseklik / Genişlik: 4999 mm / 1609 mm / 1923 mm
Bagaj Hacmi: 500 lt
Yakıt Tankı: 75 lt
Boş Ağırlık: 1925 kg

Porsche Macan Turbo Performance İç ve Dış Tasarım

Geniş ve gövdeli bir kasa tasarımına sahip olan bu modelde arka tasarımı tam anlamı ile değiştiren Porsche markası, aracın ön kısmında çok da ciddi bir değişiklik yapmadı. İç mekanda her zaman olduğu gibi mükemmel bir tasarım ve rahatlık söz konusu olurdu.

Yukarıdaki resimler içerisinde ileri düzey yeni nesil bir motor tasarımının olduğunu da net bir şekilde görebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Konfor, performans ve her anlamda mükemmel ötesi bir araç sınıfı.

Bir önceki yazımız olan 2018 Mercedes GLA Yeni Tasarımı ile Gelecek başlıklı yazımızda 2018 mercedes gla makyaj, 2018 mercedes gla resimleri ve 2018 mercedes gla serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here