Yeni Peugeot 308’de Takas İndirim Fırsatı

0
662
Yeni Peugeot 308 Kampanyası
Yeni Peugeot 308 Kampanyası
Yeni Peugeot 308 Kampanyası
Yeni Peugeot 308 Kampanyası

Yeni Peugeot 308, daha düşük yüksekliği ve sportif tasarımıyla biraz daha profesyonel bir çizgi yakalıyor. Akıcı silüeti ile teknolojik donanımları sayesinde seçkin bir araç olan Peugeot 308, arka,ön ve yan aynalardaki led ışıkları sayesinde daha uyumlu ve estetik bir görünüm kazanıyor. Krom ön çizgileriyle birlikte ön tasarımındaki agresif ve sivri bakışlar iyice ortaya çıkarken, selefine göre 140kg daha hafif ve bu sayede %22 daha az yakıt tasarrufu sağlıyor. 470 litrelik geniş bagaj hacmiyle göz dolduran sportif araç, 6 adet hava yastığına sahip.  EuroNCAP  testlerinden başarıyla geçen ve 5 yıldız alan Yeni Peugeot 308, akıllı çekiş kontrol sistemi sayesinde kaygan zeminlerde daha rahat kontrol edilebiliyor ve kayma mesafesi en aza iniyor.

 

Peugeot 308 2bin TL Takas İndirimi
Peugeot 308 2bin TL Takas İndirimi

Smeg Plus dokunmatik ekranı sayesinde 9.7inç’lik bir eğlence sunan araç,gelişmiş müzik sistemi sayesinde her tarzdaki müzik kalitesiyle keyifli dakikalar yaşatıyor. Elektrik destekli hidrolik bir direksiyona sahip olan araç, bu sayede egzoz emisyonlarında büyük kazanç sağlıyor. Üstelik artık bu gelişmiş araca sahip olmak için koşullar daha uygun ve daha cazip kampanyalar ile herkes yeni bir Peugeot 308 sahibi olabiliyor. 2bin TL’lik takas avantajına sahip olan araç,herkesi test sürüşüne çağırıyor. Takas indirimi sayesinde bu muhteşem araca sahip olmak daha da kolay hale geliyor.

Yeni Peugeot 308 Takas İndirimi
Yeni Peugeot 308 Takas İndirimi

Bir önceki yazımız olan 2014 Mayıs Ayı Araba Kampanyaları başlıklı yazımızda Mayıs kampanyası, Peugeot'un ve Volkswagen Fırsatları" kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here