Yeni Nissan Juke

0
454
Nissan Juke
Nissan Juke
Nissan Juke
Nissan Juke

Şehrin haylazı Nissan Juke ,geçirmiş  olduğu makyajla birlikte heyecan verici ve haylaz görünümünü bir adım yukarıya taşımış.

Makyajlı Nissan Juke
Makyajlı Nissan Juke

B-Crosver sınıfında lider durumunda olan Nissan Juke,makyajlı olarak yollarda. Sportif ve radikal tasarımı ile dikkati çeken Juke özellikle iki özellik büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Bunlardan ilki açılabilir tavan diğeri ise kişiselleştirme seçenekleri.Juke’nin iç mekanında orta konsol istenilen renklerle kombin edilebiliyor. Aynı zamanda sunduğu konfor ile de beğeni toplayan Juke,360 derece görüş sistemi ve güvenlik kalkanı gibi donanım özellikleri ile güvenlik seviyesini artırıyor.Eco ,normal ve spor sürüş modları ise kullanıcıya farklı sürüş deneyimleri yaşatıyor. Günümüzün araçlarda olmazsa olmazı olan dokunmatik ekran ,Juke ‘de 5.8 inç olarak kullanılmış. Makyajlı Nissan Juke’nin motoru 1.2 litre hacimli, turbo beslemeli,1.2 DIG-T adlı yeni motor. Bu motor 115HP güç ve 190N/m tork üretiyor. Gayet yüksek olan tork değeri sayesinde Juke’ye her zaman yeterli çekiş gücü sağlıyor.Juke’de bulunan 1.5 litrelik dizel motor 110HPlik versiyonu ile görev yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Nissan Pulsar başlıklı yazımızda Yeni Pulsar ve Yeni Pulsar'ın donanımları hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerik2014 Haziran Ayı Seat Ve SsangYong Kampanyaları
Sonraki İçerikAracın Akü Ömrü Nasıl Uzatılır ?
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here