Yeni Megane Sport Tourer İncelemesi

0
566
Yeni Megane Sport Tourer Özellikler
Yeni Megane Sport Tourer Özellikler
Yeni Megane Sport Tourer Özellikler
Yeni Megane Sport Tourer Özellikler

Yeni Megane Sport Tourer, içerisinde birçok teknolojiyi barındırmasının yanı sıra, güçlü gövde yapısı ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş iç hacmi ve kasa yapısıyla bagaj hacmini oldukça büyük tutan araç, sürücü kokpitinde herşeyi oturduğunuz yerden kontrol edebilmekle birlikte, dikkatinizi dağıtmayacak şekilde tasarlanan gösterge panelleri ile hem sürüşleri daha güvenli hale getiriyor hemde daha rahat görüş açısı sağlıyor. Vücut ergonomisine göre ayarlanan iç tasarımı, gerek arka yolculara gerekse ön kısımdaki yolculara uzun diz mesafesi ile geniş bir alan sunuyor. Araçtaki en çok öne çıkan özelliklerden birisi de Renault R-Link özelliği. 8inçlik bu dokunmatik ekran ile birçok kontrolü en kolay şekilde yapmak mümkün. Müzikler,videolar,GPS ve birçok uygulama R-Link sayesinde parmaklarınızın ucunda. Hem dokunmatik ekran yoluyla hemde direksiyondan rahatlıkla kontrol edilebilen R-Link sesli kumanda özelliğine de sahip. Bu da demek oluyor ki telefon rehberinizden dilediğiniz birini sesli komutlarla arayabilir,bir uygulamayı çalıştırabilir yada gelen aramaları cevaplayıp/reddedebilirsiniz.

Yeni Megane Sport Tourer
Yeni Megane Sport Tourer

Touch 1.5 DCi 110Bg, GT Line 1.5 DCi EDC 110 Bg ve GT Line 1.6 dCi 130Bg S&S olmak üzere üç farklı motor seçeneği bulunan yeni Megane Sport Tourer, 17″ Celsium Tipi Aluminyum Alaşımlı Jantları ve Yan Aynaya Entegre Sinyalleri standart olarak sunarken, R-Link Dokunmatik sistemi ise opsiyonel olarak sunuyor. 70.500 TL başlangıç fiyatıntan Renault Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan aracın dokuz farklı renk seçeneği bulunuyor.Şerit takip sistemi ve otomatik uzun kısa far özelliği bulunan aracın canlı trafik izleme sistemi  ile trafik hakkında gerçek zamanlı bilgi paylaşımı yapabiliyor.

Yeni Megane Sport Tourer Tasarım
Yeni Megane Sport Tourer Tasarım

Bir önceki yazımız olan Ticari Araçlarda Yeni Modeller başlıklı yazımızda Birmingham Ticari Araç Fuarı, Citroen Jumper ve Ducoto Sportivo hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here