Yeni Honda Civic Sedan Kampanyası

1
670
Yeni Honda Civic
Yeni Honda Civic
Yeni Honda Civic Sedan Kampanya
Yeni Honda Civic Sedan Kampanya

Honda Civic modelleri en çok sevilen araç modelleri arasında başı çekiyor. Üstelik eskisine göre adeta evrim geçiren yeni keskin Honda Civic tasarımı herkesi kendisine hayran bırakmakla beraber, sportif ruhu daha çok ön plana çıkaran jantlar ve ızgaralarıyla beğeni topluyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği ile gelişmiş teknolojilere ışık tutan Yeni Honda Civic,eller serbtest telefon özelliği sayesinde yola verdiğiniz dikkatin dağılmasına izin vermiyor ve görüşmelerinizi sesli komutlarla yönetme olanağı da sunuyor. İ-Mid türkçe bilgi ekranı sayesinde daha anlaşılır hale gelen Yeni Honda Civic,lastik basınç ikaz sinyali sayesinde güvenliğinizi lastik basınçlarına kadar denetliyor. Deri koltuklarıyla konforu ve rahatı da unutmayan araç, temmuz ayı kampanyasıyla müşterilerine cazip teklifler sunuyor. Honda Civic Sedan’a özel olarak düzenlenen kampanya ile şimdi herkes yeni bir Honda sahibi oluyor. Kampanyalı araç satış fiyatları ise aşağıdaki gibi;

Honda Civic Sedan Temmuz Kampanyası
Honda Civic Sedan Temmuz Kampanyası

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya kapsamına yalnızca Honda Civic Sedan,Honda Civic Smart  ve Honda  Civic Eco modelleri dahildir.
  • Kampanya ile ilgili Honda Türkiye A.Ş. tüm yasal sorumlulukları elinde tutar.
  • Kredi olanakları anlaşmalı finansmanlar tarafından sağlanır.
  • Finansmanlar tarafından herhangi bir nedenden ötürü kredi isteğinin reddedilmesinden Honda Finans ve Honda Türkiye A.Ş. sorumlu değildir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ve tüm koşulları öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mayıs Ayı Otomobilde Yeni Kampanyalar başlıklı yazımızda BMW mayıs ve haziran ayları kampanyası, Citroen Mayıs ayı kampanyası ve Honda'nın bahar kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here