Yeni Ford Focus Red & Black Edition İnceleme ve Fiyatları

0
497

Yeni Ford Focus Red & Black Edition Göz Alıyor

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Ford Focus serisi üzerinde yapılan bir değişikliğin kısa zaman içerisinde ne kadar geniş kapsamlı bir kesimi etkilediği ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Yeni bir edition model ile birlikte insanları bu arabaya daha fazla hayran etmek amacı içerisindeler.

Ford Focus Red & Black Edition modeli ile birlikte aracı çok farklı bir kimliğe büründüren ve sizlere ciddi anlamda kaliteli seçenekler sunan araç, spor görünümü ile birlikte özellikle gençlerin çok ciddi anlamda ilgi göstereceği bir araç modeli olarak da ciddi şekilde ilgi çekiyor demek yanlış olmaz kanısındayım. Şimdi sizlere bu aracı sunacağız.

Ford Focus Red & Black Edition Teknik Özellikleri

Araç, motor performansı açısından ülkemiz standartları adına da en iyi seçenekleri sizlere sunuyor ve kullanmanıza yardımcı oluyor. Birkaç senelik dilim içerisinde Ford markasının önlenemez yükselişinin daha büyük kapsamı içerisine alması ve sizlere modernliğe yönelik tarzlar sunması da olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Araç, görüntüsü ile sizleri kendisine hayran bırakacağı gibi performans ve güvenlik seçenekleri anlamında da en iyilerden birisi olarak dikkat çekecek. Kısa bir süre içerisinde aracın reklamlarının televizyonlarda döndürülmesini bekliyoruz. Bu aşamaya kadar sizlere araç ile alakalı olarak edindiğimiz teknik detay bilgilerini sunalım.

  • 1,5 LT EcoBoost Motor – 150 PS – 240 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Turbo Benzinli
  • 1,5 LT EcoBoost Motor – 182 PS – 240 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Turbo Benzinli
  • 2,0 LT TDCi Motor – 150 PS – 370 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman – Turbo Dizel

Gibi motor seçenekleri ile birlikte sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her alanda motor seçenekleri sunan gelişmiş ve bir o kadar da görsel modellerden birisi olarak da dikkat çekiyor demek yanlış olmaz. Şimdi tasarım ile alakalı detayları biraz daha yakından inceleyelim.

Ford Focus Red & Black Edition İç ve Dış Tasarım

Marka, aracı çok daha ilgi çekici hale getirmek ve genç kesimede hitap edebilmek için kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı iki ayrı model geliştiriyor. İki modelde de tek bir rengin ağırlıkta olacağı tasarım, çelik jant ile destekleniyor ve metalik boya sayesinde arabanın göz alıcı bir görüntüsü oluyor demek de yanlış olmayacaktır kanısındayım.

İç mekanında da çok ciddi bir değişim olmayacak. Siyah ve kırmızı deri koltuk döşemeleri ile bezenecek araçta şoför konsolu ve yolcu alanlarında ek olarak farklı seçenekler sunulmayacak. Aracın en büyük özelliği spor görünümü ve sunduğu ikili kombin renk seçeneği olacak. Özellikle yarış arabası tarzı araç sevenler için bu sürüm mükemmel ötesi bir model olacak ve satış anlamında da önceki serileri geride bırakacağını düşünüyoruz.

Ford Focus Red & Black Edition Fiyatı Ne Olacak?

Son derece ilgi çekici bir araç tasarımı ile gelecek olan modelimizde iç mekan tasarımı anlamında çok kapsamlı değişimler sunulmuyor. Dolayısı ile normal fiyatın üzerine binecek tek seçenek ikili renk kombini ile sizlere sunulan bir araç modeli olmasıdır diyebiliriz.

Fiyat konusunda henüz tam olarak seçenekler internet üzerinde yayınlanmadı tahmini fyat olarak 90.000 TL üzeri bir rakam olabilir. Bir süre içerisinde reklamların döneceğini ve resmi internet sitesinde açıklama yapılacağını tahmin ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Lamborghini Centenario LP770-4 Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2016 Lamborghini Centenario, 2016 Lamborghini Centenario tasarım ve Lamborghini Centenario hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here