Yeni Citroen C4 Cactus Rip Curl Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Geldi

0
449

Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Citroen C4 Cactus Rip Curl incelemesi yapacak ve araç ile alakalı olarak sunulan tüm detayları çok daha derinlemesine inceleme yoluna gideceğiz. Ülkemiz genelinde Citroen markasının kısa bir zaman dilimi içerisinde ne kadar geniş kitlelere hitap ettiğini az çok herkes biliyor diye düşünüyoruz.

Citroen markasının bu yeni aracı, kısa zaman içerisinde SUV sınıfı için en kaliteli ve en ilgi çekici seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz sizlere. Türkiye genelinde özellikle görüntü anlamında araçlara özen gösterilmeye başlanmasının ardından bizlerde genele yönelik olarak çok ciddi adımlar attık. Şimdi bu mükemmel aracı biraz daha yakından inceleyelim.

Citroen C4 Cactus Rip Curl Teknik Özellikleri ve Türkiye Fiyatları

Öncelikli olarak aracımızın iki ayrı motor seçeneği ile bizlere sunulacağını iletmem gerekiyor. Ancak açıklanan verilere göre aracın benzinli motor seçeneği ile değil iki ayrı dizel motor seçeneği ile satışa çıkarılacağı, birçok kesimi memnun ettiği gibi birçok kesimi de üzüntü içerisinde bırakacak bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

Performans ve yakıt tüketimi anlamında sınıfının en iyi araçlarından birisini geliştirmeyi amaç edinen Citroen markasının tasarım anlamında da kendi tabularını yıkmış olması, ayrıca çok ilgi çekici ve takdir edilesi bir durum olarak da dikkat çekiyor. Açıklanan motor seçenekleri ve fiyat bilgisi aşağıdadır.

  • SHINE RIP CURL 1.6 BlueHDi 100HP BVM DİZEL MANUEL: 83.900 TL
  • SHINE RIP CURL 1.6 E-HDi 92HP ETG6 DİZEL OTOMATİK: 84.900 TL

Citroen C4 Cactus Rip Curl İç ve Dış Tasarım

İç ve dış tasarım anlamında yukarıdaki resimlerden de anlayabileceğiniz üzere tabularını tam anlamı ile yıkan ve modern araç sistemleri geliştirme yolunda ilerleyen bir Citroen markasının ortaya çıktığını net bir şekilde söyleyebiliriz.

Genel olarak geniş bir araç olması, aslında otomobili aile sınıfı içinde çok uygun bir hale getiriyor demek sanırım yanlış olmaz. Türkiye geneline baktığınız zaman da aslında aracın satış potansiyelinin çok ciddi anlamda yüksek olduğunu görebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Model Land Rover Discovery Yeni Kasa Teknik Detayları Açıklandı başlıklı yazımızda 2018 land rover discovery iç ve dış tasarım, 2018 land rover discovery incelemesi ve 2018 land rover discovery resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here