Yeni Bir Seri Olması Beklenen BMW X7 Gerçek Mi?

0
115

Son dönemlerde otomobil üreticilerinin hareketli süreçler içerisinde olduğunu az çok tahmin ediyoruz. BMW X7 modeli ile alakalı olarak internet üzerinde son dönem gündemini ciddi anlamda meşgul eden bazı seçeneklerin ortaya çıkarıldığınıda net bir şekilde söyleyebiliriz. Tabi ki söylentilerin ne denli doğru olduğu da insanların merak ettikleri unsurlardan birisi diyebiliriz.

Yeni otomobil haberleri ile alakalı olarak sitemiz içerisinde gerek günümüz seçeneklerini ve gerekse gelecek yıllarda çıkarılacak olan haberleri sizlere en ince ayrıntısı ile birlikte sunuyoruz. BMW, zaten bildiğiniz üzere dünya genelinde ön plana çıkan başlıca markalar arasında yer alıyor ki yeni modelleri birçok markaya nazaran çok daha merak ile takip ediliyor diyebiliriz.

Şimdilerde gündemi fazlası ile meşgul eden BMW X7 ile alakalı olarak yabancı kaynaklardan yaptığımız bazı araştırmaları sizlere sunacak ve fikir edineceğiz. Modelin üretilme olasılığına dair neler olabileceğini ya da gelecekte ki daha yeni modellere dair aldığımız haberleri en ince ayrıntısına kadar sizlere sunma amacı içerisine de gireceğiz.

BMW X7 Gerçekten Gelecek Mi?

SUV aile sınıfı için bu zamana kadar geliştirdikleri modellerin tamamı ile insanlar arasında ciddi anlamda ilgi çeken BMW markasının geleceğe yönelik olarak çok ciddi adımlar attığını az çok biliyoruz. Hal böyle olunca bu sınıf için geliştirilmesi planlanan modellerin tamamı da internet siteleri üzerinde ciddi anlamda takip ediliyor demek de yanlış bilgi vermek olmaz.

2018 BMW X7 üretiminin sonlanma süreci olarak dikkat çekecek. Aldığımız haberlere göre BMW markasının SUV sınıfı için gerçek anlamda yeni bir model üzerinde gizli ve bir o kadar da hummalı şekilde çalıştığını görüyoruz. Tasarım anlamında da kalıp anlamında da ciddi anlamda farklı bir segment otomobil geliştireceğine dair bilgiler elimize ulaşıyor.

BMW X6 modeli ile birlikte çok ciddi anlamda ilgi gören ve ödüller alan üretici marka, yeni modeli için yine aynı modern çizgi üzerinde gidecek ancak aracı teknik donanım anlamında da bir üst seviyeye taşıyaiblmek adına mümkün olan en iyi seçenekleri ön planda tutacak gibi de görünüyor.

BMW X7 Teknik Özellikleri Tahmini Nasıl Olacak?

Bu konu ile alakalı olarak sizlere verebileceğimiz bilgilerin tamamı yanıltıcı bir etki göstereceğinden dolayı şuan için tahminlerimizi dahi iletemiyoruz. Motor segmenti anlamında en az X6 ayarında bir motor geleceğini zaten biliyoruz. Tabi ki çok daha iyi geliştirmeler ve ülkemiz için farklı yakıt türü ile çalışan motorlar yine ön planda olacak.

Sürat anlamında SUV sınıfı araçlarının da fazlası ile üzerinde duran şirket, X7 modelinde bu zamana kadar vermemiş olduğu sürat seçeneklerini de ciddi anlamda zorlayacak gibi görünüyor ki gelen haberler de bunu ciddi şekilde doğrular nitelikte diyebiliriz.

BMW X7 Tasarımı Nasıl Olacak?

Tasarım olarak önceki modelleri dikkate aldığımızda özellikle BMW X6 segmentinin çok ciddi anlamda ilgi gördüğünü ve satış rakamları anlamında da ilgi gördüğünü biliyoruz. BMW şirketinin bu kasa tasarımı üzerinde aşırı ciddi bir değişim yapmadan ufak dokunuşlar ile birlikte aracı çok daha modern hale getirme amacı içerisinde olacağını tahmin ediyoruz.

Renk seçenekleri anlamında da yenilikçi seçenekler üzerinde duracak şirketin aracın fiyatı anlamında da normalin üstünde bir etiket sunacağını düşünüyorum. Tabi ki bu konular ile alakalı olarak daha kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olabilmek için uzun bir süre beklemek zorunda olacağız gibi de görünüyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kia Soul SUV Sınırlarını Zorluyor başlıklı yazımızda 2016 kia soul, 2016 kia soul iç ve dış tasarım ve 2016 kia soul teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here