Guncellendi : 20 Ekim 2013

Yeni Araba Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları MehmetNissan Micra, Note, Juke Qashqai modellerine otomatik şanzıman farkını almayacak. Düz ve otomatik şanzıman arasında Eylül ayı boyunca fiyat farkı olmayacak. Aynı zamanda 14 bin lira kredi için 14 ay %0 faiz seçenekler arasında.

Yeni Sıfır Araç Kampanyaları

Yeni Sıfır Araç Kampanyaları

Chervolet yeni araç kampanyasına, indirimler ile giriyor. Eğer modeller peşin alınırsa 8 bin liraya varan indirimler söz konusu. Aynı zamanda firma 18 bin lira için, 18 vadeli % 0 faizle, araç satımına devam ediyor.

Bir diğer kampanaya Toyota kullanıcılarını oldukça sevindirecek. Zira Toyota yeni kampanyası ile taksitli satışlar gerçekleştiriyor. Özellikle Toyota’nın seçkin modeli Auris’e sahip olmak, çok kolay. 8 bin 500 lira peşinat ve 48 ay vadede 850 lira taksitle Auris alınabiliyor. Taksit miktarını düşürmek isteyenler içinde,60 aylık vadeler sunularak 450 lira olan taksit ödemeleri diğer seçenekler arasında.

Hyundai yeni araç kampanyasında Hyundai Accent Blue’nun benzinli modellerinde 15 bin lira kredi için 15 ay%0 faizli krediler veriyor. Ayrıca Eylül ayında araçları alan müşteriler ödemeye 2014 yılında başlayabiliyor.

Ford’un yeni araç kampanyası Ticari araç almak isteyenleri sevindirecek. Yeni Tourneo Custom’lar,30 bin liralık kredi için 24 ay vadeli ve %0 faiz ile satışa sunulmuş durumda. Ford’un diğer ticari araç modelleri ise yüzde 0.49 faiz oranı ve 24 ay vade ile tüketicilere sunulmuş durumda

Mazda’nın yeni araç kampanyasında takas desteği var. Eski aracınızınla Mazda bayilerine gittiğiniz zaman, 4.500 TL’den 5.500TL’ye varan takas desteği bulunuyor.

Fiat Freemont ve 500L modellerinde ise hem 60 ay vadeli hem de yarısı peşin ve diğer yarısı diğer seneye şeklinde tek ödemeli %99 faiz seçeneği ile krediler veriyor. Fiatın yeni kampanyası bununla da kalmıyor, Linea, Punto, Bravo modellerinde 2 yıl vade ve %0 faizli(18 bin liraya kadar) 30 bin lira için 60 ay vade ile %073 faiz oranı ile bu araçlar alınabiliyor.

Peugeot’n 508 modeli 30 bin lira kredi ve 20 ay vadeli olarak %0 faiz oranı ile Peugeot bayilerinde satışta. Ayrıca Peugeot binek araçlarında peşin alım yapan tüketiciler, 4 bin liraya varan indirimlerden yararlanıyor.

Bir önceki yazımız olan 2013 Sonbahar Otomobil Kampanyaları başlıklı yazımızda Dacia Duster sonbahar kampanyası, Fiat Linea sonbahar kampanyası ve Hilux için sonbahar kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Araba İnceleme {Mehmet}

Merhabalar, 25 yaşındayım. Hangi aracı alsam sorusunun cevabını uzunca zaman aramış birisi olarak AracKampanyalari.com oluşumu içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Araba modellerini incelemeyi ve araçların özelliklerini kıyaslamayı seviyorum. Tüm markalarının araç kampanyalarını zamanında derleyecek bir site ihtiyacının oluşması bizi böyle bir çatı altında topladı. AracKampanyalari.com'u kullanıcıların aynı anda birçok markanın kampanyalarını tek bir platformdan takip edebileceği, araç incelemelerinin yapıldığı, kampanya ve araçların incelendiği bir site olarak sunan ekibin içerisinde yer aldığım için mutluluk duyuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir