Yeni 2016 Citroen C4 Picasso Göz Dolduracak

0
86

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Citroen C4 Picasso ile alakalı olarak yeni dönem tasarımını biraz daha yakından inceleyecek ve araç ile alakalı olarak çok daha net bir şekilde bilgi sahibi olacağız. Citroen markasının son dönemlerde normalden çok daha hareketli bir süreç geçirdiğini ve sitemizdeki haberlerin önemli bir kısmında da yer aldığını net olarak söyleyebiliriz.

2016 Citroen C4 Picasso, çizgisinden en ufak bir şekilde ödün vermeden getirilen tasarımı ve teknik özellikleri ile birlikte kendi segmentinin en iyi cihazlarından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Yeni tasarımı ile birlikte herkesin beğenisini kazanacak olan araç tam bir aile sınıfı konsept otomobili olarak da dikkat çekiyor diyebilmekteyiz.

Citroen markasının bu denli hızlı bir girişiminin olması ile birlikte kısa vadede araç modelleri ile alakalı devrim yaratması da aslında ilgi çekici diğer bir detay. Şimdi elimize geçen bilgiler doğrultusunda sizleri bilgilendirecek ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız.

2016 Citroen C4 Picasso Teknik Özellikleri

Motor özellikleri anlamında ülkemiz standartları çerçevesinde son derece ilgi çekici seçeneklerden birisi olarak dikkat çeken aracımızda güvenlik ve aile açısından hemen hemen her türlü seçenek üzerinde fazlası ile durulmuş. Dizel ve benzinli motor seçenekleri ile birlikte sizlere istediğinizi en iyi şekilde verecek araç modellerinden birisi olarak dikkat çekecek.

Orta düzey güç üreten motor segmenti ile birlikte tam bir aile sınıfı otomobil modeli olarak dikkat çeken aracımızda aynı zamanda güvenlik önlemleri açısından da son derece ilgi çekici seçenekler sizlere sunuluyor. Her ne olursa olsun istediğiniz sınıf için istediğiniz tarzda araç kullanmak sizlere normalden çok çok daha hızlı seçeneklerin sunulması anlamına gelecek.

2016 Citroen C4 Picasso İç ve Dış Tasarım

Tasarım anlamında tam bir aile aracı konsepti olarak herkesin ilgisini çekebilecek niteliğe sahip olan bu araç ile birlikte piyasayı ciddi anlamda domine etme amacı içerisinde olan Citroen markasının geleceğe bakış açısını da yansıtan gelişmiş araç tasarımlarından birisi olarak da bir adım daha ön plana çıktığını net bir şekilde söyleyebiliriz.

Dışında metalik boyası ve çelik jantı ile birlikte görüntüsüne tam anlamı ile asalet katan aracımız, geniş gövde yapısı ile birlikte kendi segmentinin en uzun araçlarından birisi olarak da nitelendirilebilir aslında. Zamana bağlı olarak kendi içerisinde çok daha fazla gelişen araçlardan birisi olarak dikkat çekmiştir.

Aracın iç mekanında gelişmiş İOS işletim sistemine sahip akıllı multimedya ekranı, geniş koltuk aralıkları her zaman olduğu gibi yine ön plana çıkıyor. Aynı zamanda aracın içerisinde alınan güvenlik önlemlerinin düzeyi de ciddi anlamda ilgi çekici bir diğer detay olarak da nitelendirilebilir. Araç her anlamda güvenliği sizlere sunuyor da diyebiliriz.

2016 Citroen C4 Picasso Fiyatı Ne Olacak?

Yakın bir zaman dilimi içerisinde farklı motor ve şanzıman seçenekleri ile çıkarılacak olan aracımızın fiyatı ile alakalı olarak henüz net bir şekilde bilgi sunamadığımızdan dolayı sizlerden özür diliyoruz. Ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak da net bilgileri sizlere sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız.

Sınıfının en ilgi çekici araç tasarımlarından birisi olduğundan dolayı aslında Citroen markasının ilerleyen süreçte en çok satan araç modellerinden birisi olarak dikkat çekeceğini de net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde detaylar daha fazla netleşecek.

Bir önceki yazımız olan Yeni SUV Sınıfı Araç Skoda Kodiaq Yakında Geliyor başlıklı yazımızda skoda kodiaq, skoda kodiaq iç ve dış tasarım ve skoda kodiaq ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here