Volkswagen Tiguan Satış Kampanyası

1
840
Volkswagen Tiguan Kampanyası
Volkswagen Tiguan Kampanyası
Volkswagen Tiguan Kampanyası
Volkswagen Tiguan Kampanyası

Yeni Volkswagen Tiguan, tasarımda yeni bir devir başlatıyor. Güçlü görünümü ve kaslı yapısıyla tam bir suv araç olan yeni Tiguan, teknik özellikleri sayesinde göz dolduruyor.  1.4 TSI ve 2.0 TDI olmak üzere iki farklı motor düzeyi bulunan araçta, Trend&Fun, Sport&Style ve Chrome Edition olmak üzere 3 farklı model yer alıyor.Bi Xenon farları sayesinde dinamik ve statik olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olan teknolojisi sayesinde viraj açılarına farlar uyum sağlıyor ve maksimum aydınlatma sağlıyor. Bu gelişmiş farları ile sivri ve bir agresif bir bakışa sahip olan aracın yüksek ön aksanı zorlu arazi koşullarına karşı yüksek dayanım unsurları içeriyor. Krom çıtalı radyatör ızgarası ile seçkin bir işçilik ile karşımıza çıkan araç, alüminyum jantları aracın şık görünümünü taçlandırıyor. Araçta opsiyonel olarak sunulan güneşe ve ısıya duyarlı panoramik cam tavan mekanı daha ferah ve aydınlık gösterirken, tavan rayları sayesinde kusursuz tasarım tamamlanmış oluyor.

Der neue Volkswagen Tiguan
Der neue Volkswagen Tiguan

Üstelik bahsettiğimiz bu kusursuz araca sahip olmak artık eskisinden daha kolay. Yeni Volkswagen Tiguan’lar şimdi haziran ayı kampanyası kapsamında daha makul fiyat ve faiz oranlarıyla sahiplerine kavuşuyor. Düzenlenen yeni haziran kampanyası ile Volkswagen Tiguan’lar 68.950 TL’den satışa sunulurken, diğer tüm Volkswagen modelleri ise 0.99’luk kredi faiz oranı ile tüm Volkswagen Yetkili satıcılarında sahiplerini bekliyor. Eğer sizlerde yeni bir Volkswagen sahibi olmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. Daha detaylı bilgiyi yetkili satıcılardan alabilirsiniz.

Volkswagen Tiguan Haziran
Volkswagen Tiguan Haziran

Bir önceki yazımız olan 2014 Mayıs Ayı Araba Kampanyaları başlıklı yazımızda Mayıs kampanyası, Peugeot'un ve Volkswagen Fırsatları" kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here