Volkswagen Scirocco’da Kur Kampanyası

1
672
Volkswagen Scirocco'da Kur Kampanyası
Volkswagen Scirocco'da Kur Kampanyası

Volkswagen Scirocco'da Kur Kampanyası
Volkswagen Scirocco’da Kur Kampanyası

binekarac.vw.com.tr’de yer alan kampanya bilgisine göre Volkswagen Sciroccolarda Kur Kampanyası var. 2013 model Scirocco‘ların döviz kuru 1€ = 2,14 TL üzerinden işlem görüyor.

Kampanyada 1 Temmuz 2013 tarihinden sonra 2013 model bir Volkswagen Scirocco’ya kuru sabitlenen 1€ = 2,14 TL kur kampanyasıyla sahip olabileceğiniz belirtiliyor.

Kampanyanın bitiş süresi belirtilmemiş fakat 22 şubat 2013’de yayınlanan kampanyada başlangıç süresi 1 Temmuz 2013 olarak belirtilmiş. Ayrıca 2013 model Scirocco olarak vurgulanması bize kampanyanın 2013 sonuna kadar devam edebileceğini gösteriyor. Tabi bu sadece bir tahmin.

Volkswagen Scirocco: İlk olarak 1982 yılında, ikinci nesil Scirocco ile sunulan özel donanımlar yaklaşık 30 yıl sonra ilgilenenler ile yeniden buluşuyor.

Not: Bu kampanya ile ilgili tüm bilgiler 3 Temmuz 2013 tarihinde binekarac.vw.com.tr‘de yayımlananbilgilerden alınmıştır. Kampanya ile ilgili değişikliğe gidilebilir veya kampanya kaldırılabilir, bunlardan arackampanyalari.com sorumlu değildir.

TEILEN
Önceki İçerikOpel Yeni Astra Sedan Kampanyası
Sonraki İçerikPeugeot 208 Fiyat Kampanyası [Urban Soul]
Merhabalar, 25 yaşındayım. Hangi aracı alsam sorusunun cevabını uzunca zaman aramış birisi olarak AracKampanyalari.com oluşumu içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Araba modellerini incelemeyi ve araçların özelliklerini kıyaslamayı seviyorum. Tüm markalarının araç kampanyalarını zamanında derleyecek bir site ihtiyacının oluşması bizi böyle bir çatı altında topladı. AracKampanyalari.com'u kullanıcıların aynı anda birçok markanın kampanyalarını tek bir platformdan takip edebileceği, araç incelemelerinin yapıldığı, kampanya ve araçların incelendiği bir site olarak sunan ekibin içerisinde yer aldığım için mutluluk duyuyorum.

1 YORUM

  1. MERHABALAR ben nezmandır araba alıcagım scrocco almak istiyorum en büyük hayalim fakat pesinatım yok ama her ay 600 veya 700 ödeye bilirim taksitlere bekarım bakmakla yükümlü kimsem yok bugüne kadar kredi cekmedim cesaret edip cekmek istesemde verirlermi dedim bana süphesinden birsey yapamıyorum hani yardımcı olurmusunuz her sekilde ben aylık ödemek istiyorum kredi tamamlasın arabanın parasını ben bankaya her ay ödeme yapim yardımda olurmusunuz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here