Volkswagen Polo Lounge İncelemesi

0
698

Volkswagen Polo Lounge İncelemesi

Alman otomobil devi Volkswagen tarafından üretilen araçlar dünya genelinde yoğun bir ilgi görüyor. Ülkemizde trafikte yer alan araçlara göz atıldığında VW model araçların oldukça fazla tercih edildiği rahatlıkla görülebilmektedir. Markanın amiral gemisi modelleri haricinde küçük sınıf için üretilen modelleri de büyük bir ilgi görmektedir. Özellikle ülkemizde olduğu gibi vergi ve akar yakıtın oldukça pahalı olduğu ülkelerde küçük sınıf araçlar daha çok ilgi görmektedir.

Yeni Volkswagen Polo modeli hem iç hem de dış tasarımda küçük değişiklikler geçirdikten sonra tekrar satışa sunuluyor. Yeni Polo Lounge adı verilen versiyonunun sınırlı sayıda üretileceği belirtilmektedir. Dış tasarımda yapılan küçük değişimlerin yanı sıra iç mekanda hem tasarım hem de donanımsal olarak yenilikler yapılmıştır.

Küçük sınıf araçların bilindiği üzere motor hacimleri son derece küçük tutulmaktadır. Yeni Polo Lounge 1.0 benzinli modeli aracın giriş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu versiyonun haricinde Volkswagen tarafından dördü benzinli, üçü dizel olmak üzere 7 farklı güç ünitesi seçeneği de sunulmaktadır.

2015 polo 1.0 benzinli fiyatı

Bir önceki yazımız olan Hyundai Accent Blue Era İncelemesi başlıklı yazımızda Accent Blue Era, Accent Blue Era fiyatları ve accent blue kasım 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here