Volkswagen Passat Özel Kampanyası

0
678
Passat Variant 2015
Passat Variant 2015

Türkiye’nin en çok satan ve en çok sevilen araba markası Volkswagen kampanyalarını sürdürüyor. En çok tercih edilen modellerinden biri olan Passat ve Passat Variant modellerinde özel indirimler kullanıcılarını bekliyor.

Volkswagen Passat 2015
Volkswagen Passat 2015

Dost Drive kampanyası kapsamında Volkswagen Passat ve Volkswagen Passat Variant modellerinde özel indirim kampanyası kazanabilirsiniz. Dost Drive kampanyası sayesinde hem siz hem de en yakın arkadaşınız bu özel kampanya fırsatından yararlanabilir. Tek yapmanız gereken Volkswagenim platformuna üye olup gerekli alanları doldurmanız yeterli. Kendi bilgilerinizi doldurduktan sonra Dost Drive avantaj sayfasındali formda Volkswagen sahibi olmasını istediğiniz arkadaşınızın bilgilerini de doldurmanız gerekiyor. Bu şekilde arkadaşınızla birlikte test sürüşü yaptığınız takdirde indirim kazanma şansınız oluyor. Volkswagen Passat ve Volkswagen Passat Variant modellerinde hem sizin hem de arkadaşınızın yararlanacağı yüzde 6’ya varan indirim yakalayabiliyorsunuz.

Volkswagen Passat İncelemesi

Öte yandan kampanya tam 1,5 aylık süreyi kapsayacağı açıklandı. 14 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Dost Drive Volkswagen Passat ve Volkswagen Passat Variant indirimi kazanabilirsiniz. Passat ve Passat Variant için indirim oranı yüzde 4, diğer Volkswagen modelleri için ise indirim oranı yüzde 6’lara kadar çıkıyor.

Volkswagen Passat Variant 2015
Volkswagen Passat Variant 2015

Volkwagen’de ayrıca sabit kut kampanyası devam ediyor. 7 Kasım tarihinde başlatılan kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceği tahmin ediliyor. 2015 model araçlarda Euro 5 normlarına sahip araçlardan Tiguan, Beetle ve Volkswagen CC’lere 1 Euro 2,55 TL, Golf R ve Scirocco’lara 1 Euro 2,65, Touareg’lere ise 1 Euro 2,75 sabit kur avantajı ile sahip olabilirsiniz. 2015 model Euro 6 normlara sahip araçlarda ise Tiguan, Beetle ve Volkswagen CC’ler 1 Euro 2,60 TL, Golf R ve Scirocco’lar 1 Euro 2,70 TL, Touareg’ler ise 1 Euro 2,80 TL sabit kur avantajları yeni kullanıcılarını bekliyor olacak.

Bir önceki yazımız olan Honda Civic Yılsonu Özel Kampanyası başlıklı yazımızda honda civic aralık kampanya, honda civic indirimli ve honda civic kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here