Volkswagen Passat İncelemesi

0
608

 

Ülkemizde sedan otomobil kategorisinde uzun yıllardır kalitesini kanıtlayarak yoluna devam eden Passat modeli her geçen yıl kendini daha da geliştirmeye devam ediyor. Otomobil severlerin büyük bir bölümünün tutkun olduğu Passat 1973 yılından beri üretilmektedir.

Yeni Passat modeli göz önüne alındığında daha çok ayrıntılar dikkat çekiyor. Özellikle malzeme olarak kullanılan krom, aracın kalitesini gözle görülür derecede artırmıştır. İç mekan tasarımında ise büyük bir fark görülmemektedir. Konsol tasarımı aracın ilk üretiminden beri sade tutulmaktadır. Kullanıcılar tarafından her ne kadar da konsol tasarımı hakkında şikayette bulunulsa  da şirketin tasarım konusundaki alışkanlığını değiştirmeye niyetinin olmadığı görülmektedir.

Tasarım olarak değişmese de yeni Volkswagen Passat genelinde donanım özelliklerinde teknolojik geliştirmeler yapılmıştır. Bu çalışmaları güvenlik sistemlerinden rahatlıkla görebiliriz. TDI modellerinde kendi kendine park etme ve start&stop özelliği standart donanım olarak sunulmaktadır.

Yeni Passat yakıt tüketimi değerlerinde de kendi kategorisindeki rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. En yakın Volkswagen yetkili satıcısına uğrayarak aracı yakından incelebilirsiniz.

vw yeni passat modeli fiyatları

Bir önceki yazımız olan Hyundai Accent Blue Era İncelemesi başlıklı yazımızda Accent Blue Era, Accent Blue Era fiyatları ve accent blue kasım 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here