Volkswagen Dost Drive ile İndirimli Sıfır Otomobil Fırsatı

0
574


Bugün sizlere sıfır Volkswagen kampanyaları ile alakalı olarak son derece yenilikçi bir çözüm sunacağız. Ülkemizde en çok tercih edilen ve kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış markalardan birisi olan Volkswagen, ülkemizde ki tüm vatandaşlarımızın da kolay bir şekilde araç sahibi olabilmesi için kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Volkswagen fırsatları ile alakalı olarak daimi indirimler sunan kampanyalardan birisini sizlere sunmak istiyoruz. Dost Drive sistemi ile birlikte herkesin VW deneyimi buluşturma amacı içerisinde olan firma, Affiliate Marketing kavramı sayesinde önermeye yönelik olarak indirimler yapıyor ve sizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Peki nedir bu Dost Drive sistemi?

Volkswagen Dost Drive Nedir?

dostdrive-nedir

Önerme sistemine dayalı olarak kurulmuş son derece akıllıca ve bir o kadar da pratik sistemlerden birisidir. Resmi internet sitesi üzerinden üyelik mantığı ile çalışan sistemde siz ve sizin önereceğiniz bir arkadaşınıza test sürüşü imkânı sunuluyor ve sonrasında indirimler kazanabilme şansına da sahip olma şansına erişiyorsunuz.

Volkswagen şirketinin kendisine has olarak kurduğu bir Affiliate Marketing sistemi olarak dikkat çeker. Önerilerinizden indirimler elde ediyorsunuz. Bu noktada sıfır otomobil almak isteyen arkadaşlarınızın da indirim kazanmasına yardımcı oluyorsunuz. Kısacası her anlamda avantajlı bir sistem olarak dikkat çekiyor.

Volkswagen Dost Drive Kullananlara Sıfır Otomobillerde %3’e Varan İndirimler

Volkswagen Dost Drive sistemine kayıt olan ve bu sistem üzerinden bir arkadaşına da öneri de bulunanlar, zincirleme bir şekilde sıfır Volkswagen araç alımlarında indirim kazanıyorlar. Kampanya’dan yararlanabilmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir;

  1. Volkswagen resmi internet sitesine girerek Dost Drive sistemine kayıt oluyorsunuz.
  2. Kayıt esnasında bütün bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.
  3. Kayıtın ardından sıfır otomobil alacak ve Volkswagen almasını istediğiniz birisine online olarak öneri gönderiyorsunuz.
  4. Kendisinin de bu öneriyi kabul etmesi ile birlikte sisteme kayıt oluyor ve sonrasında size en yakın Volkswagen şubesinden olacak şekilde test sürüş formunu doldurun ve birlikte deneme sürüşü yapın.
  5. Arkadaşınız ve siz, alacağınız tüm sıfır model Volkswagen binek araç alımlarınızda %3 indirim kazanın.

Dost Drive sistemi ile birlikte alabileceğiniz araç sayısı kısıtlıdır. Volkswagen araç kredisi konusunda da sizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Yetkili bayiliklere başvurarak sıfır otomobil almadan önce kredi imkanları ile alakalı olarak da kapsamlı bir şekilde bilgi alabilme şansına da sahip olacaksınız. İndirimler, birçok markanın yaptığı gibi 31 MART 2016 tarihine kadar geçerlidir.

BİLGİLENDİRME: Dost Drive sisteminin yaygın hale gelmesi için her ay bu anlamda yeni indirim imkânları sunduklarını ve son derece avantajlı bir sistem olduğunu da net olarak söyleyebilme şansına sahibiz.

Volkswagen taksitli araba konusunda da müşterilerine son derece avantajlı seçenekler sunuyor. Bu anlamda her türlü detaylı bilgi için ise Volkswagen yetkili bayiliklerine başvurmanız yeterli oluyor. Test sürüşü günlerinden elde ettiğiniz indirimler ile artık sizlerde bir VW sahibi oluyorsunuz.

Volkswagen Ticari Araç Kampanyaları

Ticari araç konusunda da son derece mükemmel modellere sahip olan VW markasının Dost Drive sistemini kullanan tüm müşterilerine özel çözümler sunduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz. Sizlerde “VOLKSWAGENİM” sistemine üye olun ve kısa süre içerisinde hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sıfır otomobil alımlarında indirim seçeneklerinden yararlanmasına destek olun. Bu sayede kaliteyi çok daha uygun fiyatlar ile deneyim etmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan En Ucuz 2016 Model Arabalar başlıklı yazımızda En Ucuz, En Ucuz 2016 Model Arabalar ve En Ucuz Sıfır Araba Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here