Volkswagen Caddy Team İncelemesi

2
2374
Volkswagen Caddy Team
Volkswagen Caddy Team

Hafif ticari araç sınıfının öne çıkan araçlarının stanttan olan Cady,Team versiyonunun eklenmesi ile konforunda ciddi bir artış meydana geldi.

Volkswagen Caddy Team
Volkswagen Caddy Team

Günümüzde hafif ticari araçlarlara eskisi gibi rağbet yok. ÖTV’nin yüksek olması, bazı trafik kısıtlamaları, her yıl muayene zorunluluğu ,K belgesi,SRC belgesi derken  bu araçlara olan ilgi her geçen gün azaldı. Bu durumun üstesinden gelmek isteyen firmalar farklı çözümler arıyorlar. İşte WW Caddy Team bu çabanın ürünü. Volkswagen Caddy Team ‘ın görünümünde grubun diğer araçlarının tasarımına bağlı kalınmış. Arka tarafın düz yapısına ve bagaj kapağının zor kullanımına alışmak gerekiyor. Gerçi bu tip araçlarda bu zorluk sık rastlanılan bir durum. Araçta arka koltuklar tamamen sökülerek geniş bir yükleme alanı elde ediliyor.ESP’nin standart donanımda yer aldığı Caddy Team ,konfor ve güvenlik açısından oldukça zengin.

Caddy Team İç Mekan
Caddy Team İç Mekan

7 ileri oranlı DGS şanzımana sahip olan araçta, vites değişimlerini hızlı ve kesintisiz olarak gerçekleştiren  çift kavramalı şanzıman, hem performans hem de yakıt tüketimi konusunda oldukça fayda sağlıyor.1598cc motor 102 HP güç ve 25oN/m tork üretiyor.0-100 kilometre hızlanmasını 13 saniyede gerçekleştiren Volkswagen Caddy Team ‘in maksimum hızı 168km/s.7 ileri otomatik şanzımana sahip olan Volkswagen Caddy Team ‘in yakıt tüketimi ise 100 km de 6.5 litre. Aracın yakıt deposu 60 litre ve dolu depo ile 923 km menzil yapıyor. Volkswagen Caddy ‘in bagaj hacmi ise 7590 litre. Koltuklar çıkarıldığında 3000litre civarında bir alan elde ediliyor. İsmine eklenen Team ile birlikte konfor ve güvenlikte çıtayı yükselten Volkswagen Caddy Team ‘in fiyatı 61 bin 649 lira

Bir önceki yazımız olan Otomatik Vites mi Manuel Vites mi Mantıklı? başlıklı yazımızda En Doğru Vites Seçimi, Manuel Şanzımanmı Otomatik Şanzımanmı ve Manuel Vites ve Otomatik Vites Farkı hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here