Volkswagen Araş Yaşının 3 Katı Servis Kampanyası

0
457
Volkswagen Servis Kampanyası
Volkswagen Servis Kampanyası
Volkswagen Yaşının 3 Katı Servis İndirimi
Volkswagen Yaşının 3 Katı Servis İndirimi

Volkwagen en az araç sahipleri kadar sattığı araçlara sahip çıkıyor. Servis bakımları konusunda cömert kampanyalar düzenleyen Volkswagen, böylece araçların değerini koruyarak ikinci el piyasasında da değer kazanmayı başarıyor. Şimdi yeni servis kampanyası ile trafiğe çıkış tarihinden itibaren 4 yaşın üzerinde olan ticari araçlar cazip servis kampanyasından faydalanıyor. Yağ,yağ değişimi,mekanik bakımlar,elektrik atolye işçilik bedeli,orijinal Volkswagen parçaları ve Michelin,Pirelli,Continental lastikleri gibi bakım unsurlarını güvence altına alan kampanya aracın yaşının 3 katı indirim sunuyor. Yani dört yaşındaki bir araç yüzde 12, beş yaşındaki bir araç yüzde 15,altı yaşındaki bir araç yüzde 18, yedi yaş ve üstündeki araçlar içinse yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

 

Volkswagen Servis Kampanyası
Volkswagen Servis Kampanyası

Ayrıca Volkswagen Finans tarafından servis bakımlarının sorunsuz yapılabilmesi için uygun koşullarda servis kredisi fırsatı da sunuluyor. Orijinal parçalarda ise 2 yıl garanti süresi veriliyor. Üstelik kampanya fırsatları bununla da sınırlı değil. Araçlarına peryodik bakım yaptıran sürücüler,1 yıllık mobilite hizmet paketine de ücresiz sahip oluyor. Çekici hizmetini içerisine alan bu hizmetten yalnızca periyodik bakımları yaptıran sürücüler faydalanabiliyor.  40bin km bakımlarında ise yağ filtresi,polen filtresi,motor yağı,yakıt filtresi ve polen filtresi gibi hizmetler verilirken, kampanyalı ücretlere işçilik maliyetleri de ekleniyor. Böylece hem ticari aracınızın bakımını daha uygun fiyatlardan yaptırmış oluyorsunuz, hemde araçlarınıza daha uzun süre güven içerisinde binebiliyorsunuz. Zira gerek ticari gerek binek araç bakımları, zamanında ve eksiksiz yaptırılmalıdır.

Volkswagen Servis Kampanyası
Volkswagen Servis Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Volkswagen Tiguan Satış Kampanyası başlıklı yazımızda 2014 Tiguan Kampanya, Güncel Araç Kampanyaları ve Volkswagen Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here