Toyota’dan Auris Modellerinde İndirim

0
560
Toyota Auris Ramazana Özel 2500TL İndirim
Toyota Auris Ramazana Özel 2500TL İndirim
Toyota Auris Ramazana Özel 2500TL İndirim
Toyota Auris Ramazana Özel 2500TL İndirim

Ramazanın evlerimizi bereketlendirmekle kalmıyor, ceplerimizi ve rahatımızı da sağlıyor. Ramazanın gelmesiyle birlikte tüm sektörleri etkisi altına alan kampanya furyasına, otomobil devleri de kayıtsız kalmıyor. Bu üreticilerden birisi de kaliteye verdiği önemle gönüllerimize taht kuran Toyota. Toyota ramazanın gelmesiyle birlikte Auris modellerinde müthiş teklifler sunuyor. 48.950 lira’dan başlayan fiyatlarla satılan Toyota Auris’ler, yeni kampanya dahilinde 2500 TL indirime giriyor ve 46.450 Lira’ya sahiplerini buluyor.

 

Toyota Auris Kampanyası
Toyota Auris Kampanyası

Üstelik Toyota’da sunulan cazip ödeme kolaylıklar ve fırsatları da Showroom’larda sizleri bekliyor.Temmuz ayı kampanyası ile başlayan bu satış kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler, Forever Kart’larından kazandıkları puanları da birçok harcamalarda kullanabiliyor. Ayrıca Forever Kart ile yalnızca puan değil, BP İstasyonlarından akaryakıt hediyesi ve birçok farklı indirimden faydalanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak ise oldukça kolay.Tek yapmanız gereken Toyota’nıza yaz bakımı yaptırmak için size en yakın servise götürmek ve bir Toyota Forever Kart sahibi olmak. Toyota Forever kartınızı almak için yine en yakın Toyota Plaza’ya gidebilirsiniz.

Ramazana Özel Auris Kampanyası
Ramazana Özel Auris Kampanyası

Önemli Notlar: 

İlanda belirtilen rakamlar Toyota Auris 1.33 Life modeli için verilmiş anahtar teslim fiyatlarıdır. Resimlerdeki araçlar ilan ile farklılık gösterebilmektdir. İlanda bulunan araç modellerinde Co2 salınımı 109-138gr/km’dir. Ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi ise Toyota Plazalardan alınabilir. Eğer dilerseniz burayı tıklayarak Yeni Toyota İstiyorum Formu’nu doldurup Toyota’nın sizinle irtibata geçmesini de sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Güncel Toyota Kampanyaları başlıklı yazımızda Toyota Kampanyaları, Toyota Satış Kampanyası ve Toyota Servis Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here