Toyota Binek Araçlarda Mayıs Ayı İndirimleri Başladı

0
474

Toyota Mayıs kampanyaları

Herkesin merak ile beklediği ve kısa bir süre öncesinde internet sitesi üzerinden sunulan Toyota Mayıs kampanyaları ile alakalı olarak en yeni seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle son dönemde en çok satan otomobil markalarından birisi olarak Toyota ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Toyota markasının özellikle son birkaç sene içerisinde Hybrid teknolojiler üzerine eğilim göstermesi ve bununla birlikte insanlar üzerinde de yarattığı olumlu etki sayesinde sektörünün en bilinen ve en çok takip edilen markalarından birisi oldu. Hal böyle olunca bizlerde sitemiz içerisinde sizleri çok daha detaylı bir şekilde bilgilendirmek adına resmi internet sitelerini geziyoruz.

Türkiye’nin en çok satan modellerinde 2016 yılına özel olarak sunulan indirimler sayesinde sizlerde sıfır model Toyota araçlara sahip olabileceksiniz. Tabi ki tek bir modelde değil, birçok farklı modelde indirimler olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde satış merkezlerine giderek bilgi alabilecek ve indirimlerden de sorunsuz bir şekilde yararlanabilme şansına sahip olacaksınız.

TOYOTA YARİS ve YARİS HYBRİD ALIMLARINDA BÜYÜK İNDİRİMLER

Aile aracı için kısa bir zaman dilimi içerisinde olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkat çeken ve tasarımı ile herkesi kendisine hayran bırakan Yaris, 2016 modeli ile birlikte en çok sevilen ve dikkat çeken araç modellerinden birisi olarak dikkat çekti de diyebiliriz. Hal böyle olunca bizlerde sizleri sitemiz içerisinde detaylı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

Yaris 2016 model alacaklara mükemmel indirimler sunuyor. 2016 model sıfır Toyota Yaris alacak olan tüm müşterilere Mayıs ayına özel olarak hazırlanmış tam 1.550 TL’ye varan indirimler ile araç sahibi olma şansı sunuluyor. Araç, sınıf olarak 48.950 TL’den başlayan fiyatlar ile birlikte ülkemiz genelindeki tüm diğer Toyota yetkili satış merkezlerinde sizlere sunuluyor.

Toyota Yaris Hybrid alacaklara ise ayrıca mükemmel bir kampanya sunuyor. Elektrikli motor teknolojilerinde dünyanın en önde gelen markalarından birisi olarak dikkat çeken Toyota, Yaris Hybrid modellerinde 6.000 TL’ye varan indirimler ile Mayıs ayına özel olarak sizlere sunuluyor. 59.800 TL’den başlayan fiyatlar ile araç sizleri bekliyor.

COROLLA ALACAKLARA DA AVANTAJ SUNULUYOR

2016 model Toyota Corolla ile alakalı olarak da muazzam indirimler sizleri bekliyor. Bugün almak isterseniz 2016 model sıfır Toyota Corolla alımlarınızda 3000 TL’ye varan indirimler ile birlikte sorunsuz bir şekilde sıfır model araç alabilme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın. Bu anlamda bilgi için satış merkezlerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Toyota’nın bu dönemlerde hemen hemen tüm araçları ile alakalı olarak indirimler sunması da ayrıca ilgi çekici bir diğer seçenek olarak dikkat çekiyor. Sizler, daha fazla bilgi alabilmek adına kısa bir zaman dilimi içerisinde size en yakın Toyota bayisine giderek indirimlerden yararlanabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

TOYOTA TEST SÜRÜŞÜ GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

Son dönemlerde hemen hemen tüm markaların yaptığı gibi test sürüşü günleri herkes için çok büyük avantaj olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Kısacası günümüz seçenekleri ile alakalı olarak hemen hemen tüm markaların uygulama yoluna gittikleri kampanyaları sizlerde sitemizi takip ederek çok daha yakından inceleyebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Toyota resmi internet sitesini ziyaret ederek bu anlamda istediğiniz en net bilgileri bizzat firmadan alabilirsiniz. Size en yakın yetkili satış bayilerini ziyaret ederek kısa bir zaman dilimi içerisinde istediğiniz o mükemmel Toyota modeline de sorunsuz bir şekilde sahip olma fırsatına erişebileceğinizi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Ford Mayıs Ayına Özel Binek Araç İndirim ve Kampanyaları başlıklı yazımızda ford mayıs ayı kampanyaları ve fortd indirim günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here