Toyota Auris Kampanyası 2016

0
633
Toyota Auris
Toyota Auris

Toyota Auris kampanyası kullanıcılarını beklemeye başladı. Japon devi Toyota Auris modellerinde yeni yıl ile birlikte araç kampanyaları geliştirmeye devam ediyor. Gerek faiz oranlarında kullanıcılara özel belirlenen indirimlerin yanı sıra anında yararlanılabilecek özel indirimler de Toyota Auris modellerinde kullanıcılarını beklemeye devam ediyor. Ayrıca en önemlisi, kullanıcılar aksesuar seçimleriyle araçlarını özelleştirebilecekler.

Toyota Auris
Toyota Auris

Türkiye’de alıcısı bir hayli fazla olan, geliştirdiği her segmentte başarıyı yakalayan ülkenin en büyük otomobil firmalarından Toyota 2016 Ocak ayı kampanyalarını kamuoyuna duyurulmuş durumda. Farklı motor seçeneklerinin yanı sıra özel olarak kullanıcıya sunulan aksesuar paketleriyle de Toyota Auris’i kendinize özel hale getirebilirsiniz.

2015 Makyajlı Toyota Auris Fiyatları Açıklandı

Otomobil firmaları ellerinde kalan son 2015 model araba stoklarını eritmek için Kasım ve Aralık’un ardından Ocak ayında da araç kampanyaları geliştirme konusunda geri durmuyor. 6 Ocak 2015 tarihinde başlayıp 31 Ocak 2016 tarihinde bitmesi planlanan araç kampanyası, tüm Toyotaseverlerin ilgisini çekmeye başladı bile. En düşük özellikli modeli 51900 TL olarak açıklanan Toyota Auris, öte yandan araç kampanyalarını nakit indirim şekliyle de duyurmaya devam ediyor.

6 Ocak’ta başlayıp 31 Ocak’ta sona erecek kampanyada tam 3000 TL indirim kullanıcılara sunulmuş durumda. Liste fiyatı 54900 TL olan ürünü Ocak ayı içerisinde aldığınız takdirde 3000 TL indirim şansını anında kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Bunun için ise tek yapmanız gereken Toyota bayilerine başvurmanız.

Ocak kampanyası ile sahip olmak istediğiniz Toyota Auris, aksesuar ve çeşitli eklenti paketleri ile de değişiklik gösterebiliyor. Toyota Auris’ler için belirlenen Life paketi 51900 TL olarak fiyatı belirlenmiş durumda. Toyota Auris Active paketi ise yine Ocak kampanyaları kapsamında 65900 TL yerine 62900 TL’ye kullanıcılarını bekliyor. Toyota Auris’in bir diğer donanım paketli modeli Advance ise Ocak ayına özel fiyatlarla 69250 TL yerine 66250 TL’ye kullanıcısını beklemekte. En gelişmiş paketi olarak bilinen paketiyle ise Toyota Auria Ocak ayı kampanyası kapsamında 82200 TL yerine 79200 TL fiyatla bayilerde yerini almış durumda.

Toyota Auris’in kullanıcılarını bekleyen hatchback modelinin yanı sıra bir diğer kasası olan Auris Touring Sports da Ocak ayı kampanyaları kapsamında kullanıcılarını bekliyor. 6 Ocak 2016 ve 31 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılacak kampanya kapsamında Toyota Auris Touring Sports modelinde 75200 TL den başlayan fiyatlarla ulaşabilmek mümkün. Yetkili satıcılarda bulabileceğiniz araca sahip olmanız için Japon firması anında tam 3000 TL indirim yapabilme şansınız bulunmakta.

Ocak kampanyalı Toyota Auris modellerinde eklenebilecek aksesuar paketlerinde ise 16 ve 17 inç alüminyum jantlı 9 farklı jant seçeneği, kilitli bijon somunları, arka bisiklet tutucu, arka tampon koruma paneli, arka tampon koruyucu film, çeki demiri, krom egzoz ucu, krom kapı alt çıtaları, paçalık seti, park destek kiti, port bagaj, tavan bagaj kutusu, tavan bisiklet taşıyıcısı, tavan kayak kutusu çeşitleri, tavan kayak ve snowboard tutucu, tavan spoyleri, yan cam rüzgarlığı, yan kapı kuşakları ve kapı kolu kuşakları bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Ocak Kampanyası başlıklı yazımızda fiat egea fiyat, fiat egea kampanya ve fiat egea ocak kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here