Toyota 2015 Model Araçlarda Sezon İndirimleri

0
580

Bugün yine sizlerle birlikte Toyota kampanyaları ile alakalı olarak en güncel seçenekleri inceleyeceğiz. Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi olarak dikkat çeken ve en iyi seçenekleri sizlere sunan Toyota, 2015 yılı sıfır model araçlarda da sizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Artık bildiğimiz gibi önceki senelerin araçlarını satmak moda hale geldi.

Toyota sıfır model araç kampanyaları ile alakalı olarak bildiğimiz gibi ülkemizde sürekli yenilikçi seçenekler sunuyor. Araçların teknolojik ve kalite anlamında bir o kadar donanımlı olması da ayrıca diğer markalardan bir adım daha önde olmasına yardımcı oluyor diyebilme şansına da sahibiz. Şimdi kampanya ile alakalı olarak detayları daha yakından inceleyelim.

Toyota 2015 Model Sıfır Araç İndirimi

Markalar artık ürettikleri ve ellerinde kalan önceki sene modellerini de son derece uygun fiyatlar ile sizlere sunuyor. Toyota markası da diğer markaların yaptığı gibi 2015 yılı sıfır araç modellerini mümkün olan en uygun fiyatlı şekilde sizlerin beğenisine sunuyor da diyebiliriz.

2015 model sıfır araç modellerinin bazılarında ise indirimler söz konusu. Bunlardan birisi Toyota Avensis alımlarınızda 10.100 TL’ye varan indirimler sizlere sunuluyor. İndirim de dahil olmak üzere 2015 model sıfır Toyota Avensis modellerine 75.500 TL gibi fiyatlar ile sahip olabiliyorsunuz. Yine de fiyatlar yüksek gelebilir ancak mükemmel bir araca sahip oluyorsunuz.

Bununla birlikte ek olarak Toyota RAV4 2015 yılı sıfır model araç alımlarınızda da 12.250 TL’ye varan sıfır model indirimlerine de erişebilme şansına sahip oluyorsunuz. 121.500 TL gibi fiyatlar ile sıfır model bir RAV4 sahibi olmak sizlere çok büyük avantajlar kazandıracak.

Toyota Test Sürüşü Günleri iPhone 6 Kazandırıyor

toyota-test-surusu

Son dönemlerde uygulanmaya başlanan Test Sürüşü Günleri kervanına Toyota markasının da katıldığını söyleyebiliriz. Ülkemizde özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde bu yol ile insanlara araç satma stratejisi ciddi şekilde popüler hale geldi. Toyota, sizlere bu alanda da her şekilde en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyor diyebiliriz.

26 – 30 Mart tarihleri itibari ile şehrinizde yer alan yetkili Toyota satış merkezlerine giderek test sürüşü kaydı yaptırıp istediğiniz herhangi bir aracı denemeniz ile birlikte iPhone 6 telefon kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Toyota markası, kısa bir süre sonra yapacağı çekiliş ile birlikte müşterilerine telefon dağıtmaya başlayacak ve ilerleyen süreçte tarihler seçilerek kampanya sunulmaya devam edilecek.

Toyota 2016 Model Sıfır Otomobil Fiyatları Düşüyor

toyota-2016-arabalari

Kısa bir süreliğine de olsa şu günlerde Toyota markasının müşterilerine sunacağı son derece mükemmel imkanları değerlendirme şansına sahip olabileceğiz. Ülkemizde son birkaç yıl içerisinde en çok sıçrama yapan ve araç satan markalardan birisi olan Toyota, 2016 model sıfır araç sahibi olmak isteyenlere de en iyi seçenekleri sunma yoluna gidiyor diyebiliriz.

Toyota resmi internet sitesine girerek araç fiyat listesi kısmını ziyaret ettiğinizde sizlere sunulan en uygun fiyatlı seçenekleri net bir şekilde görme ve fikir sahibi olabilme şansına da sahip olacaksınız. Tüm araç modellerinde en uygun fiyat seçenekleri kısa bir süreliğine sizlere en uygun şekilde sunuluyor. Gelecek dönemde ise çok daha iyi seçenekleri değerlendirme altına alabilecek ve farkı görebileceksiniz.

Herkes rahatlıkla sıfır otomobil sahibi olabilsin diye sitemiz içerisinde güncel araba kampanyalarını sunma yoluna gidiyoruz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Her gün yeni güncel içerikler sizlerle birlikte olacak.

Bir önceki yazımız olan Araç Kullanırken Devir Kontrolü başlıklı yazımızda Araç Devri Nasıl Ayarlanır?, Araç Devrinin Önemi ve Devir Göstergesi Ne İşe Yarar? hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here