Ticari Araçlarda Yeni Modeller

0
746
Ducoto Sportivo

İngiltere’nin Birmingham kentinde düzenlenen,Birmingham Ticari Araç Fuarı’nda, hafif ticari araç dünyasının yeni modelleri görücüye çıktı. Tanıtılan modeller zengin donanım ve konforları ile binek araçları aratmayacak cinsten.

Ducoto Sportivo
Ducoto Sportivo

Fiat, Ducoto modelinin yeni Sportivo versiyonunu tanıttı. Alaşım jantlar ve güçlendirilmiş motor ile ön plana çıkan Ducoto Sportivo,otomatik klima, sis farları, park sensörleri ve Blue&ME teknolojisi ile sınıfının en dolu modeli olma ayrıcalığını taşıyor.2.3 (150HP) motorla donatılan  Ducoto Sportivo, Fiat ticari araç ailesinin en güçlü motorunu oluşturuyor.

Renault Master
Renault Master

Renault Master,yeni nesil motor seçenekleri, gelişmiş teknolojileri ve yeni yüzü ile Birmingham Ticari Araç Fuarı’nda sunuldu. Renault yeni nesil motorları ile daha fazla güç ve daha az tüketim hedefliyor.110 ve 125 HP üreten iki tutumlu motorun yanı sıra 135 ve 165HP güç üreten iki farklı çift turbolu motor seçeneği de Renault müşterilerine sunulacak. Bir çok teknoloji ile donatılan Yeni Master,ESC,yol kalkış desteği ve akıllı geniş görüşlü aynalar  gibi donanımlara sahip.

Citroen Jumper
Citroen Jumper

Pratiklik ve kullanışlılık üzerine dizayn edilmiş Citroen Jumper,sınıfının en geniş ve uzun yükleme alanına sahip olma iddiasında. Ayrıca alçak ve geniş bagajı ve köşeli yük kompartımanı ile rakipleri arasında bir adım öne geçen Jumper ,yeni nesil motoru ve teknolojisi ile yakıt tüketimini minimuma indiriyor.2.2 litrelik turbo-dizel motor,110,130 ve 150HP lik güç ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bütün motor seçenekleri 6 ileri manuel şanzıman ile kombin edilmiş. Yeni Citroen Jumper 5 farklı donanım paketi ile satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Mayıs Ayı Otomobilde Yeni Kampanyalar başlıklı yazımızda BMW mayıs ve haziran ayları kampanyası, Citroen Mayıs ayı kampanyası ve Honda'nın bahar kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikMayıs Ayı Otomobilde Yeni Kampanyalar
Sonraki İçerikGolf R 400 Konsept
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here