Ssangyong Test Sürüş Günleri Kampanyası Devam Ediyor

0
445

Türkiye’nin son dönemlerde en çok ön plana çıkan avantajları olan Ssangyong kampanyaları ile alakalı olarak yeni bir sürecin içerisindeyiz. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte otomobil markalarının kısa vadede mükemmel ötesi seçenekleri sizlere sunması da aslında büyük bir avantaj olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Ssangyong indirimleri konusunda zaten internet üzerinde çok ciddi bir araştırma süreci ilerliyor. İnsanlar, markanın araçlarını yollarda çok daha sık gördüklerinden dolayı zaman içerisinde markaya karşı bir güven durumu oluştu ve bu sayede markanın ülkemiz genelinde ki satış rakamlarında da çok ciddi bir artış meydana geldi. Şimdi ise sizlere Nisan sonuna kadar uyguladıkları kampanyalar ile alakalı olarak bilgiler sunmak istiyoruz.

Nisan Sonuna Kadar Test Sürüş Günleri Samsung Ürünleri Kazandırıyor

Ssangyong-indirimleri

Ssangyong markası, araçlarının daha geniş kitlelerce herhangi bir ön yargı olmadan denenmesi için var gücü ile çalışmaya devam ediyor. Son dönemlerde ciddi anlamda uygulanmaya başlanan test sürüşü günleri akımına dahil olan marka, aynı zamanda müşterilerine mükemmel ötesi hediyeler kazanma şansı da sunuyor diyebiliriz.

Nisan ayı sonuna kadar Ssyangyong Showroom’larına giderek test sürüşü günlerine kayıt yaptıran müşteriler araçları bizzat deniyor. Denerken hem sıfır araç alımlarında indirim kazanma şansına sahip oluyor, hem de Samsung markasının mükemmel teknolojik ürünlerini kazanma fırsatına erişiyor. Test günlerine katılan müşterilerin çekiliş hakkı kazanacağı hediyeler şu şekilde;

  1. Samsung Galaxy S6 EDGE Akıllı Telefon
  2. Samsung Galaxy Tab S2 Tablet Bilgisayar
  3. Samsung Galaxy Gear S2 Akıllı Saat

Modellerinden birisini kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Çekiliş ile de olsa mükemmel ötesi bu cihazları araç deneyerek kazanma şansına sahip olmak da çok büyük bir avantaj.

Katılım için tıklayınız.

Altın Direksiyon Ödüllü Ssangyong Tivoli Uygun Araç Kredisi İmkânları

Markanın ödüllü araçlarından birisi olan Tivoli modelini almak isteyenler için avantajlı imkanlar da devam ediyor. Ssangyong araç kredileri konusunda da müşterilerine son derece cömert ve bir o kadar uygun seçenekler sunuyor. Tivoli alacak olan müşterilere aşağıdaki kredi seçenekleri ile sıfır araç sahibi olma fırsatı sunuluyor;

2015 Model Sıfır Ssangyong Tivoli – 18.000 TL – 18 Ay – %0 Faiz – Takas Desteği

Seçeneği ile bu mükemmel araca sahip olabiliyorsunuz. Markanın diğer 2015 model araçları ile alakalı olarak da cazip indirim seçenekleri sunulmaya devam ediyor.

Tüm Araçlarda 10.000 TL’ye Varan Takas Desteği

Marka, tüm araçlarını kısa zaman içerisinde geniş kitlelere duyurabilmek ve satın almalarını sağlamak için çok cazip seçenekler sunuyor. İndirimler ve hediye ürünlerin yanı sıra SUV sınıfı içerisinde yer alan araçlarında da takas yardımı ile sıfır araç sahibi olmak isteyenlerden desteğini de esirgemiyor diyebiliyoruz.

Takas yardımı ile Ssangyong SUV sınıfı araç alımı yapacak olan müşterilere 10.000 TL’ye kadar takas desteği sunuyor. Bu sayede araçları kısa süre içerisinde çok daha fazla satılacağı gibi marka değerinde de çok ciddi bir şekilde artış söz konusu olacak fikri hakim.

Ssangyong Araç Fiyatları

Ssangyong-fiyat-4 Ssangyong-fiyat-3 Ssangyong-fiyat-2 Ssangyong-fiyat-1

Marka, araçlarını kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi bir kesime ulaştırma gibi amaç içerisinde olduğu için fiyat seçeneklerinde de uygun olanakları sizlere sunma yoluna gidiyor. Marka normal şartlarda ülkemiz pazarına gireli çok uzun bir süre olmadı.

Bu süre zarfı içerisinde özellikle SUV sınıfı araç modellerine karşı olan ilginin artması ile birlikte markanın araçlarına karşı ilgi çok daha ciddi bir şekilde arttı. Resmi internet sitesinden fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nisan Sonuna Kadar 2015 Model Toyota Avensis ve RAV4 İndirimleri Devam Ediyor başlıklı yazımızda 2015 Model Sıfır Avensis, Toyota Avensis kampanyası ve Toyota indirimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here