Skoda Rapid İncelemesi

0
531

 

Skoda firması ülkemizde iddialı modelleriyle faaliyetlerine devam ediyor. Özellikle Rapid modelliyle kendi kategorisinde son derece iddialı olduğu görülmektedir. Skoda Rapid 1,6 TDI modeli dış tasarım olarak Seat Toledo modeliyle benzerlik göstermektedir. Aracın tasarımında kullanılan keskin hatlar modeli güçlü gösteriyor. Aracın bagaj kapağı arka camla birlikte açılarak kullanıcısına son derece geniş bir bagaj hacmi sunmaktadır.

Aracın iç tasarımında ağırlıklı olarak iki farklı rengin uyumu dikkatleri çekiyor. Renklerin uyumuyla birlikte yolculuklarınız çok daha ferah bir ortamda geçmektedir. Skoda’nın diğer modellerinden de bilindiği üzere bu modelde de ses sisteminin oldukça başarılı bir performans sergilediği rahatlıkla söylenebilir.

1,6 litrelik TDI motoruyla son derece güçlü bir performans ortaya koyan araç 0 – 100 km aralığını 12.2 saniyede tamamlayabilmektedir. Bu güce karşın Skoda Rapid yakıt tüketimi konusunda kullanıcısını memnun etmeyi başarıyor. Verilere göre karma kullanımda araç 4,5 litre yakıt tüketmektedir. Otomatik şanzıman sistemi de vites geçişlerinde kusursuz bir şekilde işlemektedir.

Skoda Rapid fiyatı seçeceğiniz donanım özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Araç güvenlik testlerinde de 5 yıldız almayı başarmıştır. Her yaştan otomobil sever bu aracı gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

skoda rapid otomatik vites

Bir önceki yazımız olan Hyundai Accent Blue Era İncelemesi başlıklı yazımızda Accent Blue Era, Accent Blue Era fiyatları ve accent blue kasım 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here