Skoda Mart Kampanyaları ve Araç Kredisi Fiyatlarında İndirimler

0
495

Bu yazımızda sizlerle birlikte Skoda sıfır araç kampanyaları kapsamında sunulan bazı seçenekleri çok daha yakından inceleyeceğiz. Normal şartlarda Çek Cumhuriyeti menşeili bir araba markası olan ve zaman içerisinde Seat gibni Almanya üretimi altına giren Skoda, zaman içerisinde geliştirdiği arabaları ile birlikte çok ciddi bir yenilenme süreci içerisine giriyor da diyebiliriz.

Skoda sıfır araç fiyatları konusunda kısa bir süre içerisinde çok ciddi indirimler sağladı. Fabia, Superb ve Rapid modellerinde özellikle insanların ilgisini arttırabilmek ve Volkswagen markası gibi bir algı yaratabilmek için çok ciddi adımlar atan Skoda markasının araç kredileri ile alakalı olarak da insanlara mükemmel seçenekler sunacağını kesin bir şekilde söyleyebiliriz.

Skoda Mart Ayı Araç Kampanyaları

Skoda-Mart-Ayi-Kampanyasi

Skoda markasının ülkemizde artık en çok tercih edilen otomobil markalarından birisi olması ile birlikte çok yenilikçi seçenekler de meydana geliyor. Araçların kısa zaman içerisinde çok daha fazla satması için ay ay kampanyalar düzenleme amacı içerisinde olan şirketin 2016 Mart ayı kampanyaları ile alakalı olarak detaylar aşağıdaki gibidir;

  • 2015 model araç alımlarınızda 3000 TL’ye varan indirimli fiyatlar sunulduğu gibi %0 faiz oranları ile sıfır araç kredisi imkanı sunuluyor.
  • 2016 yılı sıfır Skoda araç alımlarınızda %0 kredi faiz oranları ile birlikte sizlere sunuluyor.

Skoda markasının en iyi yanlarından birisi de 2015 model arçaları dahi sıfır model olarak satın alabilme şansını sizlere sunmasıdır. Öyle ki şuan araçları almak istediğiniz zaman çok avantajlı fiyat ve kredi seçenekleri sizleri bekliyor olacak.

Skoda Sıfır Araç Kredisi Fırsatları

Skoda markası, elindeki en çok satan araç modelleri olan Superb, Fabia ve Rapid modelleri için 2016 modellerini kapsayacak şekilde %0 faiz imkanı ile kredi imkanı sunuyor ve sizlere sıfır araç alma şansı sunuyor da diyebiliriz. Skoda bayilerine giderek araç kredisi ile alakalı olarak detaylı bilgileri bizzat danışmanınızdan alabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Aynı zamanda Skoda markası, sizlere test sürüş günleri yapıyor ve bu günlere katılarak yine ek indirimler ile çok uygun fiyatlar ile sıfır model Skoda araçları alabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

2016 Skoda Test Sürüşü Günleri

Skoda, müşterilerine indirimli olarak çok daha uygun fiyatlar ile araç satın alma şansı sunabilmek için önemli seçenekler sunmaya da devam ediyor. Her şehirdeki yer alan satış merkezleri aracılığı ile deneme sürüşü günlerine katılıyorsunuz ve bununla birlikte sürüşten sonra hemen aracı almaya karar verirseniz çok uygun fiyatlardan yararlanma şansına da erişiyorsunuz.

Skoda kampanyaları ile alakalı olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde 2017 yılına özel olarak seçeneler de sunularak herkesin beğenisine sunulacak. Kısa bir süre içerisinde Skoda ile alakalı olarak da yenilikçi seçenekler sizlere sunulacak.

Skoda Menşei Değiştirdi Mi?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere aracın üretim merkezi değiştirildi. Normal şartlarda Çek Cumhuriyeti merkezli otomobil markalarından birisi olarak dikkat çekiyordu ancak zaman içerisinde Volkswagen şirketine ait girişimciler, aracı Almanya’ya alarak menşei değiştirdiler. Çek Cumhuriyeti sürecinde de son derece kaliteli araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyordu.

Ancak birkaç senedir üstün Alman teknolojisini bünyesinde barındıran araç modelinin satış rakamlarında ciddi farklılıklar gözlemlendi. Şimdilerde ise ülkemiz trafiğinde en çok rastladığımız araç modellerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Resmi internet sitesinden daha fazla bilgi alabilme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan 2016 Mitsubishi L200 Teknik inceleme ve Fiyatları başlıklı yazımızda 2016 Mitsubishi L200, Mitsubishi L200 ve Mitsubishi L200 Blizzard hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here