Skoda Haziran 2016 Kampanyaları Her Cebe Uyum Sağlayacak

0
470

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Skoda Haziran kampanyaları ile alakalı olarak sunulan en yeni ve en iyi seçenekleri sunacak, fikir edineceğiz. Birkaç senelik dilim içerisinde ülkemizin en çok satan markalarından birisi haline gelen şirket, uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sektöründe fark yaratmaya da devam ediyor diyebiliriz.

Çek Cumhuriyeti menşei üzerinden sonraki süreçte Almanya markaları arasına giren ve kalitesini ciddi anlamda arttırma yoluna giden Skoda, zamana bağlı olarak tasarımlarını da değiştirdi ve teknolojik anlamda da üretim aşamalarını geliştirerek sektörünün en iyilerinden birisi olabilmek adına diğer markalar ile rekabet içerisinde olmaya başladı denebilir.

Skoda indirimleri sayesinde insanlar kısa bir zaman dilimi içerisinde bu mükemmel modelleri en uygun ödeme seçenekleri ile alıyor ve sıfır otomobil deneyini en iyi markaların sunduğu seçenekler sayesinde değerlendirme altına alıyor. Türkiye’de de satışları ciddi anlamda artan Skoda, Haziran ayına özel seçenekleri ile de birlikte satış rakamlarını alt üst edecek gibi görünüyor.

2016 Model Sıfır Skoda Binek Araç Modellerinde Uygun Kredi İmkanları

Skoda araç kredileri konusunda yine sektörünün lider markalarından birisi olma yolunda adımlar atıyor ve Haziran ayında da satış şampiyonu olabilmek adına mükemmel seçenekler sunuyor. 2016 model sıfır Skoda araç almak isteyen herkes için uygun fiyatlı fırsatlar sunulacak ve sizlerde bu anlamda en iyi deneyimi yine en iyi şekilde edinme şansına sahip olacaksınız.

Skoda markası, vade seçeneği yüksek olarak kredi arayışı içerisinde olan müşteri adayları için de ek olarak bir planlama üzerinde durdu ve en iyi seçenekleri yine en uygun koşullar ile sunma yoluna gitti diyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde de markanın sürekli olarak çok daha iyi seçenekler sunduğunu net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip olacağız. Kredi olanakları aşağıdaki gibidir;

  1. 12.000 TL / 12 ay  % 0 ( sıfır faiz )
  2. 15.000 TL /   6 ay  % 0 ( sıfır faiz )
  3. 20.000 TL / 24 ay  % 0,94
  4. 40.000 TL / 24 ay  % 1,12

seçenekleri ile sorunsuz bir şekilde 2016 model Skoda otomobilleri sıfır olarak satın alabilme şansına sahip olacak, en iyi deneyimi en uygun fiyatlar ile edineceksiniz.

2016 Model Sıfır Skoda Modellerinde de Mükemmel Kredi Fırsatları

2016 model araçlarında olduğu kadar artık önceki yıl sıfır model araçlarını da satmaya başlayan markalar, sürekli çok daha iyi olanaklar ile müşterilerinin karşısına çıkmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Skoda markasının 2015 yılı binek araç modellerinden de satın almak isteyenler için sunulan bazı detaylar dikkat çekiyor.

Uygun fiyatlı kredi olanakları ile 2015 modellerini satın alabilme şansının sizlere sunuluyor olması da ek olarak fark yaratan bir diğer detay olarak da dikkat çekiyor. Türkiye genelinde de sevilen bu markanın 2015 yılına özel sunduğu seçenekler aşağıdaki gibidir;

  1. 2015 Model Yılı Yeni ŠKODA Superb 1.6 TDI DSG Prestige paket donanımlı araçlar, belirtilen avantaj paketi kampanyasına dahil değildir.
  2. 2000 TL – 15.000 TL 12 ay vade için %0 faiz oranı, 30.000 TL 24 ay vade için % 0,92 , ŠKODA Garanti Plus veya Kredi Koruma Sigortalı krediler için % 0,89 , Avantaj Paketli krediler için %0,87 faiz oranı, 50.000 TL 36 ay vade için % 1,13 ,  ŠKODA Garanti Plus veya Kredi Koruma Sigortalı krediler için % 1,10 , Avantaj Paketli krediler için %1,08 faiz oranı ŠKODA showroomlarında.

Test Sürüşü Günleri Kaçmaz

Her markanın yaptığı gibi Skoda markasının da test sürüş günleri ile birlikte müşterilerine mükemmel ötesi seçenekler sunduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. İnternet sitesi üzerinden size en yakın satış noktasında test sürüşü randevusu almayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Dacia Haziran 2016 Kampanyaları Fark Yaratıyor başlıklı yazımızda dacia haziran kampanyaları ve Dacia kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here