Seat Servislerinde %30’a Varan İndirimler

0
398
Seat Servis Kampanyası
Seat Servis Kampanyası
Seat Servis Puan Kampanyası
Seat Servis Puan Kampanyası

Seat ve Doğuş Otomotiv ortaklığıyla sunulan araç kampanyaları, tüm hızıyla sürüyor. Seat araçlarını sattıktan sonra da müşterisine indirimler sunmaya ve avantajlar sağlamaya devam ediyor. Seat müşterilerine tanınan ayrıcalıklar arasına şimdi bir yenisi eklendi. Tüm Seat sahipleri araçlarına daha iyi baksın ve bakım yaptırırkende tasarruf sağlasın diye, Seat servislerinde yapılan tüm harcamalar dahilinde artan indirim oranlarına ek %30’a varan avantajlı fiyat indirimlerine sahip oluyorlar.

Seat Servis Kampanyası
Seat Servis Kampanyası

İki yaşını doldurmuş araçlar için geçerli olan bu kampanyalar dahilinde,serviste meydana gelen giderler,masraflar ve harcamaların miktarına paralel şekilde artış gösterirken ekstradan %30 indirim uyguluyor. Üstelik bu avantajlı servis kampanyası bir süreliğine veya belli bir dönemi kapsayan kampanyalardan değil. Çünkü kampanyanın bitiş tarihine dair herhangi bir süre belirlenmemiş. Garantisi biten araçların ve iki yaşın üstündeki araçlar yüzde 10 iskonto kazanıyorlar..Üstelik her 450 liralık işçilik ve parça dahil ödemelerde ise indirim oranı %2 artıyor. Böylece harcamaların artışına paralel olarak yüzde 30’a kadar indirim elde edilebiliyor. Hasar onarımlarını içerisine almayan bu servis kampanasıyla ,onarım,orijinal yedek parça ve mekanik bakım ile aksesuarla işçilik ücretleri garanti altına alınıyor. Eğer sizlerde bir Seat araç sahibiyseniz, bu kampanyadan faydalanmanın şimdi tam sırası.

Seat Servis
Seat Servis

Bir önceki yazımız olan Seat Connect Uygulaması İle İşçilik İndirimi başlıklı yazımızda Seat Connect İndir, Seat Connect Ne İşe Yarar ve Seat Connect Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here