Seat Connect Uygulaması İle İşçilik İndirimi

0
526
Seat Connect
Seat Connect
Seat Connect
Seat Connect

Şimdi Seat Connect uygulaması kullananlar, süper fırsatlardan yararlanma şansı yakalıyor. Seat Connect uygulamasıyla sürücüler birçok zahmetten de kurtulabiliyorlar.  Seat Connect’in ne olduğu sorusuna ise şöyle cevap verebiliriz; tıpkı bankalardan aşina olduğumuz mobil uygulamalar gibi, Seat Connect uygulaması da birçok işlemi oturduğumuz yerden yapmamızı sağlayan bir Seat hizmeti diyebiliriz. Seat’ın resmi web sitesi üzerinden kullanılabilen uygulama ile alım ve satımın ardından birçok hizmete rahatlıkla erişilebiiyor. Tamamıyla müşterilere yönelik düzenlenen bu uygulamayı kullanan Seat sahipleri araçlarına uygulanan işçilik ücretlerinde %10 indirim şansı yakalıyorlar.

 

Seat Connect Uygulaması
Seat Connect Uygulaması

Seat Connect uygulamasında test sürüş randevusundan tutun,servis randevularına,eski servis bilgilerine erişime, aracınız için ödemiş olduğunuz ücretlerin faturalarına,test sürüşü randevuları ve anlaşmalı sigorta firmalarını görüntülemeye kadar birçok işlem çok kısa süre içerisinde rahatlıkla görüntülenebiliyor.Saydığımız bu özellikler başta olmak üzere birçok yeteneğe sahip olan Seat Connect uygulaması ile işler zahmet vermekten uzak kalıyor. Üstelik uygulama ile Seat’a ait tüm sosyal medya hesaplarını da görebilmek mümkün. Böylece güncel haberleri sürekli olarak takip edebileceğiniz bu sosyal hesaplara erişimin yanı sıra Seat Yetkili Satıcıları ve Seat Yetkili Servisleri’nin adreslerini de görebilmek mümkün. Bu da demek oluyor ki size en yakın satıcı ve servislere uygulama ile ulaşabiliyorunuz. Sizlerde eğer bir Seat sahibiyseniz, hemen Seat Connect uygulamasını edinmenizde fayda var.

Seat Connect Yüzde 10 İndirim
Seat Connect Yüzde 10 İndirim

Bir önceki yazımız olan Seat Leon Modellerinde Yaz Kampanyası başlıklı yazımızda Seat Kampanyaları, Seat Leon Haziran Kampanyası ve Seat Leon İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here