Renault Sıfır Araç Kredilerinde Büyük Kampanya

0
601

Türkiye’nin lider otomobil markalarından birisi olan Renault araba modelleri ile alakalı olarak müşterilere mükemmel seçenekler sunulmaya devam ediyor. Fransa orjinli markanın ülkemizde çok ciddi anlamda tercih edilmesi nedeni ile sıfır otomobil alma amacı içerisinde olan müşteriler kesinlikle ama kesinlikle sektirilmiyor. Bu da kısa vadede prestij anlamına geliyor.

2016 Renault kampanyaları ile alakalı olarak birçok farklı seçeneği geçmişten günümüze sizlere sunduk. Şimdi ise kredi faiz oranları ile alakalı olarak devrim şeklinde niteleyebileceğimiz bir kampanya ile herkesi sıfır otomobil sahibi yapma amacı içerisinde olan Renault şirketini daha yakından takip edeceğiz.

Renault Sıfır Araç Kredisi Kampanyası

Binek otomobiller konusunda her geçen gün kendisini geliştiren ve özellikle 2017 yılında çıkaracağı yeni modelleri ile de dikkat çeken Renault, 2016 yılının Mart ayını da en iyi şekilde değerlendirmek istiyor. 2017 model araba haberleri ile alakalı olarak zaten en yeni seçenekleri sitemiz içerisinde güncel şekli ile bulabilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Sıfır araç kredisi konusunda 2016 yılı Mart ayı içerisinde Renault yetkili satış merkezlerine başvurduğunuzda tamı tamına %0,99 faiz oranları ile kredi çekiyor ve Renault otomobilinize sıfır model olarak sahip olabiliyorsunuz. Binek otomobillerde geçerli olan bu kampanya, şimdilik 31 Mart 2016 tarihine kadar sınırlı tutulmuş durumda ancak zaman içerisinde ilgi durumuna göre uzatılabilir. Aynı zamanda ticari sınıf içerisinde ki Renault Cangoo modellerinde de bu faiz oranları geçerlidir.

24.000 TL 24 ay %0,99 BAMO : 1.23%, BYMO : 15.84%

24.000 TL 24 ay %1,04 BAMO : 1.29%, BYMO : 16.67%

48.000 TL 48 ay %1,19 BAMO : 1.45%, BYMO : 18.90%

48.000 TL 48 ay %1,14 BAMO : 1.39%, BYMO : 18.06%

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

2015 Model Sıfır Renault Master Alımlarınızda da Kampanya Var

Ticari araç konusunda da kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi bir büyüme içerisine giren ve yeni seçenekleri müşterilerine sunan Renault, Master modeli ile alakalı olarak da önemli seçenekler sunuyor. 2015 model sıfır Renault Master almak isterseniz %0 kredi faiz oranları ile araç sahibi olma şansına erişiyorsunuz.

Bir önceki senenin birçok farklı ticari modelinde uygulanan bu kampanya ile birlikte kredi faizlerinin altında boğulmadan kolay bir şekilde sıfır otomobil sahibi olma fırsatına erişeceksiniz. Kampanyalardan yararlanabilmek için detayları resmi internet sitesinde de okuyabilirsiniz.

2016 Renault Araba Fiyatları

Her sene olduğu gibi 2016 yılında da herkes sıfır model otomobil sahibi olabilsin diye son derece iyi fiyat politikası izleyen Renault şirketi, kredi anlamında sunduğu mükemmel faiz oranları sayesinde de yine diğer markalara nazaran çok daha fazla ön planda olan markalardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Tüm araç modelleri ile alakalı olarak sıfır model araç fiyatları listesi resmi internet sitesinde sizlere doküman olarak sunuluyor. 24.000 TL’ye kadar kredi alımlarınızda %0,99 faiz oranları ile kısa süre içerisinde istediğiniz herhangi bir Renault binek arabasını sıfır model olarak satın alabiliyorsunuz. Tabi ki dikkat çeken önemli bir husus var.

BİLGİLENDİRME: Uygun faizli araç kredi imkanlarından faydalanmak ve sıfır Renault binek araç sahibi olmak istiyorsanız Renault resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. BURAYA TIKLAYARAK ilgili forma ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Ucuz 2016 Model Arabalar başlıklı yazımızda En Ucuz, En Ucuz 2016 Model Arabalar ve En Ucuz Sıfır Araba Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here