Renault Kadjar Detaylı İncelemesi

0
557

İstanbul Autoshow’a gelenler için büyük bir sürpriz olacak olan Renault Kadjar, C sınıfında yer alan crossover bir modeldir. Aynı zamanda Kadjar modeli Renault’un üretimini yaptığı ilk crossover araçtır.

Renault Kadjar modeli fuar kapsamında tanıtıldıktan sonra satışa sunulacak olup ülkemizde büyük bir ilgiyle karşılanması beklenmektedir. Aracın ilk olarak iç mekanına baktığımızda konfor ve pratik kullanım özellikleri dikkatleri çekmektedir. Birçok teknolojik donanımı bünyesinde bulunduran Kadjar modeli içerisinde Renault’un son yeniliklerinden olan Renault R-Link 2 multi medya sistemi de yer almaktadır.

Bunun haricinde araç içerisinde bulunan diğer teknolojik donanımlar;

– Eller Serbest Park Sistemi
– Aktif Acil Fren Sistemi
– 360 Derece Park Desteği
– 4×4 ve 4×2 versiyonları

Kadjar modelinde iki adet dizel ve bir adet de benzinli motor seçeneği bulunmaktadır. Dizel yakıtlı güç ünitesini tercih edecekler için de iki farklı güç seçeneği yer alıyor. 110 ve 130 beygir olarak iki farklı seçenekle karşımıza çıkan dizel güç ünitelerinin yanı sıra 130 beygir güç üreten bir de turbo beslemeli benzinli seçenek yer almaktadır.

Dizel ve benzinli motor seçeneklerin de otomatik şanzıman sisteminin de sunulacağı belirtilmektedir.

renault kadjar 4x2 dizel fiyatı

Bir önceki yazımız olan Hyundai Accent Blue Era İncelemesi başlıklı yazımızda Accent Blue Era, Accent Blue Era fiyatları ve accent blue kasım 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here