Porsche Cayenne Platinum Edition Resmen Göründü

0
90

Otomotiv sektöründe son dönemde hareketli günler yaşanmaya devam ediyor ve merak ile beklenen modellerden birisi olarak dikkat çeken Porsche Cayenne Platinum Edition modeli ile resmen tanıtıldı. Markanın bildiğimiz gibi dünya genelinde en çok ilgi gören serilerinden birisi olarak dikkat çekiyor ve her geçen gün çok daha fazla geliştiriliyor.

Porsche haberleri ile alakalı olarak son dönemde sitemizde de dikkatinizi çekebileceği üzere çok fazla haber paylaştık. Bununla birlikte zaman içerisinde yapılan yenilikleri de dikkate aldığımız zaman ortaya çıkan seçeneklerin niteliğini de net olarak görmek iyi olacaktır. Şimdi sizleri edindiğimiz bilgiler hususunda da fikir sahibi yapma yoluna gideceğiz.

Porsche Cayenne Platinum Edition Teknik Özellikleri 

Marka, her zaman olduğu gibi hem performans hem de görsel açıdan en iyi seçenekleri sunuyor. Markanın SUV sınıfı için geliştirmiş olduğu en iyi tasarımlardan birisi olan ve her geçen gün daha modern seçenekler ile desteklenen Cayenne modelinin bu sürümü de diğer modellerine nazaran biraz daha farklı görüntüsü ile ciddi anlamda ön plana çıkıyor.

Platinum Edition ile birlikte birçok farklı anlamda değişim ve hareket kazanan araç modeli ile alakalı olarak motor performansı anlamında da geliştirmeler yapıldı demek yanlış olmaz. Tabi ki motor seçenekleri anlamında insanlar neler olduğu merak ediyor. Dolayısı ile bizlerde sitemiz içerisinde sizleri bilgilendirme amacına giriyoruz.

3.2 LT – 262 HP Güç – V6 Dizel Motor

Seçeneği ile sunulacak aracın ülkemizde de satışa çıkarılması bekleniyor. Sınırlı sayıda gönderilmesi gibi bir durum olabilir ancak bu durum zaman içerisinde netlik kazanacak bir durum, bekleyip araştırmalarımız sonucunda bilgileri edinme fırsatına da erişeceğiz.

Porsche Cayenne İç ve Dış Tasarım 

Porsche markası, her ne olursa olsun model geliştirmeleri yaparken kendi çizgisi dışına çok zorunda kalmadıkça çıkmayan firmalardan birisi olduğundan dolayı üzerine düşmekte yarar görüyoruz. Cayenne modeli ile alakalı olarak ise yapılan geliştirmeler genel olarak teknik detayların üzerinde olduğundan dolayı çok fazla tasarım farklılığı söz konusu değil.

Klasik Cayenne görünümü olduğu gibi sizlere sunan araçta jant tasarımında bir farklılık göze çarpıyor. Bununla birlikte iç mekanda biraz daha genişletme işlemi yapıldığı gibi aynı zamanda şoför rahatı için konsol dizaynında da ufak tefek eklemeler ve çıkarmalar yapılmış durumda. Aynı zamanda pratik tasarım seçenekleri üzerinde de durulmuş.

Cayenne Platinum Edition ile birlikte merak ettiğiniz hemen hemen tüm seçenekler sizlere en ince ayrıntısına varana kadar sunuluyor ve bu sayede sizler en iyi modeller üzerinde de deneyim edebilme şansına erişiyorsunuz. Cayenne, bu modeli ile birlikte aslında istediğini müşteriye verme konusunda da oldukça ciddi bir adım attı demek yanlış olmaz.

Porsche Cayenne Platinum Edition Fiyatı Ne Olacak

Henüz yeni tanıtılan bir araç olması münasebeti ile fiyat anlamında seçenekler ne yazık ki sunulmadı. Porsche markasının A ve A+ müşteri sınıfına hitap ettiğini düşünürsek aslında yüksek fiyatlara sahip bir araç olarak satışa çıkarılması da sürpriz olmayacaktır. Marka sürekli olarak daha iyisini geliştirmek için elinden gelenin en iyisi yapıyor.

Bu modeli aslında önceki modelinden tasarım anlamında farksız ancak en büyük farkını motor seçeneği üzerinde sizlere sunuyor da diyebiliriz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde bu araç modeli ile alakalı olarak bildiğiniz daha iyi seçenekleri sizlere sunacağız. Sitemizi takip ederek sektör hakkında çok daha yakından bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Opel GT Concept ile Tabularını Yıkacak başlıklı yazımızda opel gt concept, opel gt concept fiyatı ve opel gt concept iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here