Peugeot Sıfır ve Ticari Araç İndirimleri

0
608

Mart ayının bitmesine saatler kalsa da sizleri Peugeot kampanyaları ile alakalı olarak bilgilendirmek istiyoruz. 2016 yılının gelmesi ile birlikte markaların yeni yıl için geliştirdikleri araçlar çok ciddi anlamda ön plana çıkıyor da diyebiliriz. 2016 yılında yüksek ciro hedefleyen firmalar çok ciddi indirimler sağlamaya başladılar.

2016 Peugeot kampanyaları kapsamında sunulan indirim seçenekleri ile alakalı olarak en son uygulanan ve hali hazırda 2 gün içerisinde noktalanacak olan kampanyayı sunmak istiyoruz. Talep yoğunluğu son derece fazla olduğundan dolayı bu indirimlerin Nisan ayında da olma ihtimali var ancak kesin değil. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

2016 Peugeot Sıfır Araba İndirimleri

Peugeot-kampanyalari

Bahar ayları geldi ve Mart ayı ile birlikte tüm araç markalarının yaptığı gibi Peugeot markası da ilgi gören tüm modellerinde indirimli seçenekleri sizlere sunmaya başladı. Binek otomobil sınıfı için aklınıza gelemeyecek nitelikte yüksek maddi bütçeli indirimler sizlere sunuluyor. İndirim detayları aşağıdaki gibi listelenmektedir;

Peugeot-kampanyalari-2

  1. Peugeot 208 – 3750 TL’ye Varan İndirimler
  2. Peugeot 2008 – 3000 TL’ye Varan İndirimler
  3. Peugeot 308 – 3000 TL’ye Varan İndirimler
  4. Peugeot 2008 – 3000 TL’ye Varan İndirimler
  5. Peugeot 508 – 3000 TL’ye Varan İndirimler
  6. Peugeot 5008 – 3000 TL’ye Varan İndirimler

Gibi seçenekler mükemmel fiyat olanakları ile sizlere sunuluyor. Tabi ki ticari araç modelleri için de 2016 yılı Mart ayına özel seçenekler sunulmuyor değil. O araç tiplerinde de uygun fiyatlı olarak kredi alma şansına sahip oluyorsunuz.

2016 Peugeot Ticari Araç Kampanyası

Peugeot-kampanyalari-3

Ticari araç sahibi olma gibi bir amaç içerisinde iseniz Peugeot, sizlere yine mükemmel ötesi seçenekler sunuyor ve faiz oranlarında SIFIR değerini kullanarak sizlere krediler de çok iyi seçenekler sunuyor. Araç kredisi konusunda en iyi seçenekleri sizlere sunan Peugeot markasının sunduğu kredi avantajları aşağıdaki gibidir;

  1. Peugeot Bipper – 20.000 TL | 15 Ay Vade | %0 Faiz
  2. Peugeot Bipper Tepee – 15.000 TL | 15 Ay Vade | %0 Faiz
  3. Peugeot 301 – 20.000 TL | 20 Ay Vade | %0 Faiz

Peugeot satış kampanyaları ile alakalı olarak yararlanmak istediğiniz seçeneğe bir başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanya sayfasına gitmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Peugeot Test Sürüşü Günleri

Her şirketin olduğu gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde araçlarını çok daha geniş kitlelere ulaştırma amacı içerisinde olan Peugeot, test sürüşü günlerini değerlendiren müşterilerine de çok ciddi indirimler sunarak sıfır model araç sahibi olmanıza da bir nevi destek sağlıyor diyebiliriz.

Size en yakın bayiliklere giderek bu anlamda randevu alabiliyor ya da randevu işlemleri için internet üzerinden de başvuru yapabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Peugeot markasının kısa bir zaman dilimi içerisinde sunduğu seçenekler sizleri son derece ciddi şekilde etkileyecek ve sıfır model araba almaya teşvik edecek de diyebiliriz.

Peugeot sıfır araç fiyatları konusunda yakın bir zaman dilimi içerisinde çok daha yeni kampanyalar yapacak ve sizlere çok iyi seçenekler sunacak. Sitemizi takip ederseniz tüm markaların en yeni sıfır model araçları ile alakalı olarak bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Kia Modellerinde Bahar İndirimi Kampanyası başlıklı yazımızda 2016 model Kia arabalar, Kia ve Kia Bahar Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here