Peugeot Haziran 2016 Satış Kampanyaları Kasıp Kavuruyor

0
597

Bugün ki bir diğer haberimizde sizlerle birlikte Peugeot satış kampanyaları ile alakalı olarak sunulan en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Fransız menşei sahibi olan ve ülkemizde de en çok ilgi gören otomobil modellerinden birisi olarak dikkat çeken Peugeot, herkes araç sahibi olabilsin diye mükemmel seçenekler sunuyor.

Peugeot indirimleri internet üzerinde insanların en çok araştırdıkları konulardan birisi olarak dikkat çekiyor ve bizlerde bu anlamda sizlere en güncel seçenekleri sunabilmek adına araştırmalarımızı tamamlıyor ve sitemiz içerisinde bilgiler sunuyoruz. Türkiye’nin en çok satan markalarından birisinden bahsediyoruz. Yine mükemmel fırsatlar sizleri bekliyor diyebiliriz.

Peugeot Haziran 2016 kampanyası özellikle birçok farklı model için planlanmış mükemmel seçenekler ile internet üzerinde de sizlerin beğenisine sunuldu. Tüm araç modellerinde sunulan uygun fırsatlar sayesinde sizlerde en ufak bir sorun yaşamadan uygun fiyatlar ile sıfır model Peugeot otomobil sahibi olma fırsatını yakalayacaksınız. Şimdi kampanya detaylarına geçerek detaylı şekilde bilgi sahibi olalım.

30 Hazirana Kadar Peugeot Marka Binek Araç Modellerinin Bazılarında Mükemmel Kredi Fırsatları

Peugeot markası, diğer markaların aksine kampanya yaptığı zaman tüm araç modellerine yönelik olarak mükemmel seçenekler planlıyor ve bunu internet sitesi üzerinden de insanlara duyuruyor. Yine araç modellerini iki ayrı seçeneğe bölerek kiminde kredi indirimleri, kiminde ise doğrudan satış fiyatı üzerinden indirimler sunulmaya devam ediyor.

Özellikle en çok ilgi gören araç modellerinde uygun kredi fırsatlarını bizlere sunan ve bunu internet üzerinde yaptığı planlama ile sunan şirket, kolay bir şekilde sıfır model otomobil sahibi olabilmemiz için bizlere oldukça ilgi çekici seçenekleri de sunma yoluna gidiyor desek sanıyorum yanılmış olmayacağız. Kredi için sunulan modeller ve imkanlar aşağıdaki gibidir;

 1. Peugeot 208 – 30.000 TL Kredi | 24 Ay Vade | %0,89 Faiz Oranı
 2. Peugeot 2008 – 40.000 TL Kredi | 40 Ay Vade | %0,89 Faiz Oranı
 3. Peugeot 308 – 30.000 TL Kredi | 48 Ay Vade | %0,89 Faiz Oranı
 4. Peugeot 301 – 20.000 TL Kredi | 20 Ay Vade | %0 Faiz Oranı
 5. Peugeot Partner Tepee – 30.000 TL Kredi | 20 Ay Vade | %0 Faiz Oranı
 6. Peugeot Bipper Tepee – 15.000 TL Kredi | 15 Ay Vade | %0 Faiz Oranı

seçenekleri ile sizlere her anlamda mükemmele yakın kredi fırsatları sunuyor.

Genel Fiyatlarda da Kredi Faiz Oranı Dışında İndirimler Sizleri Bekliyor

Yukarıda sizlere markanın sunmuş olduğu mükemmele yakın faiz oranlarını sunduk. Tüm modellerinde inanılmaz seçenekleri bizlere sunan ve bu anlamda sektörünün lider markalarından birisi olarak dikkat çeken Peugeot, genel fiyatlar üzerinde sunduğu indirimli seçenekler ile de birlikte yine konuşulan markalardan birisi olma yolunda adımlar atıyor.

Yukarıda sunmuş olduğumuz modellere ait kredi faiz oranlarından ziyade aynı zamanda net satış fiyatı üzerinden yapılan indirimler ile birlikte çok daha uygun fiyatlardan araç sahibi olma fırsatını yakalama şansına erişiyorsunuz. Kısacası farkı net bir şekilde görebilme fırsatı da sizleri bekliyor. Sunulan indirimler ve modeller aşağıdaki gibidir;

 1. Peugeot 208 – 3.550 TL’ye Varan Fiyat Avantajı
 2. Peugeot 301 – 4.000 TL’ye Varan Fiyat Avantajı
 3. Peugeot 3008 – 5.000 TL’ye Varan Fiyat Avantajı
 4. Peugeot 508 – 5.000 TL’ye Varan Fiyat Avantajı
 5. Peugeot 5008 – 5.000 TL’ye Varan Fiyat Avantajı

fırsatları ile birlikte yine en çok konuşulacak olan araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. RESMİ İNTERNET SİTESİ İLANI İÇİN TIKLAYIN.

Test Sürüşü Günlerini Kaçırmayın

Her markanın olduğu gibi Peugeot markasının da insanlara tüm araç modellerini denemeleri için deneme sürüşü günleri söz konusu. Resmi internet sitesi üzerinden başvurularınızı yaparak bu anlamda en yeni seçenekleri değerlendirme şansına sahip olabilir ve avantajları yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Honda Haziran 2016 Kampanyası ile Şimdi Al, Aralık'ta Öde başlıklı yazımızda 2016 honda civic, honda indirimleri ve Honda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here