Peugeot 208 Fiyat Kampanyası [Urban Soul]

0
1059
Peugeot 208 Urban Soul
Peugeot 208 Urban Soul

Peugeot, 208 Urban Soul modelinde fiyatları oldukça cazip seviyeye çekmiş durumda. Peugeot’nun fiyat kampanyası sadece 1-31 Ağustos arasında geçerli ve sadece peşin alımlarda uygulanabiliyor. Ayrıca belirtilen fiyatın sadece Peugeot 208 Urban Soul 1.2 VTi 82 HP için geçerli olduğunu da belirtelim.

Peugeot 208 Urban Soul
Peugeot 208 Urban Soul

Şimdi gelelim kampanyaya: 1-31 Ağustos süresince Peugeot 208 Urban Soul 1.2 VTi 82 HP’nin Peşin Fiyatı sadece 36.500 TL. Bu fayat belirttiğimiz gibi 1-31 ağostos arasındaki peşin alımlarda geçerli.

Peugeot ilgili kampanyada yaptığı açıklamada ileri donanım seviyeli aracın kampanyada özel fiyatla satışa sunulacağından bahsediyor. Bu donanımı da detaylı olarak açıklıyor. Şimdi bu donanıma göz atalım, Peugeot 208 Urban Soul;

  • Krom kaplı ve elektrikli katlanabilir yan aynalar
  • Arka park sensörü
  • Sis farları
  • 15″ Alüminyum jantlar
  • Urban Soul koltuk ve kapı döşemeleri
  • Krom süslemeli deri direksiyon simidi
  • SMEG dokunmatik multimedya ekranı
  • Bluetooth telefon kiti
  • Elektrikli aynalar

İç tasarımda siyah ve kahverengi tasarım olmak üzere iki farklı seçenek sunan Peugeot 208 Urban Soul, deri direksiyon ve krom aynalarıyla dikkat çekiyor.

Kampanyaya Ursan Soul’lardan sadece Peugeot 208 Urban Soul 1.2 VTi 82 HP dahil edilmiş, fakat Peugeot 208 Urban Soul 1.4 HDi 68 HP‘lerin fiyatı da 42.500 olarak belirtilmiş.

Peki Peugeot 208 Urban Soul Ne Kadar Yakıyor?

Peugeot’nun kampanyada duyurduğu rakamlarda sadece 208 Urban Soul’ların şehir dışı yakıt tüketim oranı yer alıyor. Kampanya da yer alan rakamlara göre Peugeot 208 Urban Soul 1.4 HDi 68 HP şehir dışı yakıt tüketimi 3,9 L/100 KM. Ayrıca Karbondioksit emisyon değeri de 104g/km olarak verilmiş.

TEILEN
Önceki İçerikVolkswagen Scirocco’da Kur Kampanyası
Sonraki İçerikOpel Astra OPC İnceleme & Özellikleri
Merhabalar, 25 yaşındayım. Hangi aracı alsam sorusunun cevabını uzunca zaman aramış birisi olarak AracKampanyalari.com oluşumu içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Araba modellerini incelemeyi ve araçların özelliklerini kıyaslamayı seviyorum. Tüm markalarının araç kampanyalarını zamanında derleyecek bir site ihtiyacının oluşması bizi böyle bir çatı altında topladı. AracKampanyalari.com'u kullanıcıların aynı anda birçok markanın kampanyalarını tek bir platformdan takip edebileceği, araç incelemelerinin yapıldığı, kampanya ve araçların incelendiği bir site olarak sunan ekibin içerisinde yer aldığım için mutluluk duyuyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here