Guncellendi : 20 Ekim 2013

Otomobilde Ekim 2013 Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları Yahya2013 araba kampanyaları

2013 araba kampanyaları

Ford Ekim Kampanyasında binek ve ticari markalarda ki araçlarına uygun ödeme şartları ile kredi seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında en yeni teknolojilerle donatılmış Ford binek ve ticari araçlara, peşin alım indiriminin yanı sıra, yeni modellerinde sıfır ya da düşük faizli Ford Finans kredisiyle sahip olma imkanı sunuyor. Ford kullanıcılarına ekim ayında iki seçenek sunuluyor: ilk seçenekte  Fiesta, Focus, B-MAX, C-MAX,  ve Mondeo modellerini yüzde 0.59 faizle, 24 ay geri ödemeli 30 bin TL’lik Ford Finans kredisiyle sahip olunabiliyor. İkinci seçenek ise peşin alımlarla ilgili. Ford modelleri peşin alan müşterilerine,%3 peşin alım indirimi veriyor. Ancak bu seçenek 1.0 Eco Boost motora sahip araçlar ve Kuga modelini kapsamıyor.Transit Custom ve Tourneo Custom’lar %0 faizle 24 ay geri ödemeli  olarak,  30 bin liralık kredi fırsatı Ford’un ekim kampanyasında kullanıcılarına sunmuş olduğu diğer bir imkan.

Chervolette ekim kampanyası yapan firmalardan.Chervolet’in ekim ayı kampanyası daha çok modeller de ki indirimler üzerine. Buna göre Firmanın mini temsilcisi Spark 1124,Amiral gemisi Captiva ‘da 8 bin 560 lira, Aveo Sedan modelinde 3bin 940 ve Chervolette Cruze’de 8bin liraya varan indirimler bulunuyor.

Citroen’in ekim ayı kampanyası modelin tutkunlarını sevindirecek.Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modeli için , 20 bin TL krediye 60 ay vade imkanı ve aylık 444 TL tutarındaki taksit avantajı ile sahip olacaklar.

Duster’ın ekim kampanyasında 15 bin lira için 15 ay %0 faiz imkanı veriyor. Renault ekim kampanyasında ,Fleunce ,Megane HB Clio ve pek çok modelde kampanya dahilinde 15 bin lira için 15 ay %0 faiz seçeneği sunuyor. Ayrıca Ekim ayında diğer bir avantaj ise; Symbol Touch 0.9Turbo versiyonu, Symbol Touch 1.2 16V 75bg fiyatına satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan 2013 Ekim ayı otomobil haberleri başlıklı yazımızda Ekim ayında otomotiv dünyasıÇek üretimi olan Skoda ve Skoda Ekonomik sürüş yarışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yahya {Yahya}

Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir