Opel Finans Sistemi Kredi Fırsatları Büyülüyor

0
568

Opel Finans Sistemi Kredi Fırsatları Büyülüyor

Bugün ki yazımızda sizleri bilgilendirebilmek adına Opel Finans Sistemi üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Nisan ayının şu son günlerinde sunulan mükemmel indirim fırsatları hakkında sizleri bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istiyoruz. Bu anlamda detayları çok daha yakından inceleyeceğiz.

Opel kampanyaları genel olarak her dönem yapılıyor ve bilhassa sıfır otomobil satışlarına yönelik olarak inanılmaz olanaklar ile sunuluyor. Türkiye genelinde sürekli daha iyi seçenekleri sunan ve doğrudan müşteri kitlesine hitap etme amacı içerisinde olan Opel, yine büyük indirim fırsatları ile geliyor demek sanıyorum ki yanlış olmayacaktır.

Garanti Bankası Opel Araç Kredilerinde Sabit Faiz Oranı

Sıfır model Opel araç alımlarınızda kredi alacaksanız tam da sırası. Nisan ayı için geçerli olan bu kampanya sayesinde mükemmel faiz ve vade seçeneklerini değerlendirme altına alarak sıfır model otomobil sahibi olma fırsatı sizlere sunuluyor ve bu sayede sizlerde sürekli beklediğiniz mükemmel fırsatlardan yararlanma şansına erişiyorsunuz.

Opel Finans Sistemi bünyesinden yararlanarak Garanti Bankası’ndan alacağınız sıfır model araç kredilerinde 48 aya kadar vade seçeneği sizleri beklediği gibi aynı zamanda %1,32 faiz oranları ile mükemmel seçenekleri sorunsuzca değerlendirme şansına sahip oluyorsunuz. Tabi ki bu oranlar şuan için açıklandığı kadarı ile 12.000 TL toplam kredi seçeneği  için geçerli olarak sunulan bir  imkan.

30.000 TL’ye 20 Ay Vade ve %0 Faiz İmkanı

Opel, Nisan ayına özel olarak araç kredisi ile sıfır otomobil alacak olan tüm müşterilerine Garanti Bankası ile yapmış olduğu bir anlaşma sonrasında %0 faiz oranları ile kredi çekebilme şansını sunuyor demek yanlış olmaz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde Opel fırsatları sayesinde Alman teknolojisini deneyim etme şansına erişeceksiniz.

Nisan ayı içerisinde araç kredisi alımlarınızda 30.000 TL’ye kadar 20 ay vade ile %0 faiz imkanından yararlanarak araç kredisi alabiliyor ve kısa bir zaman dilimi içerisinde istediğiniz Opel marka otomobile sahip olma şansını da yakalıyorsunuz. 30 Nisan’a kadar geçerli olan bir kampanya olarak da dikkatleri çekiyor.

Masrafsız Krediler ile Sıfır Otomobil Sahibi Olma Fırsatı

Opel markasından araç alımlarınızda sıfır otomobil kredisi aldığınız zaman masrafsız bir şekilde geri ödeme yapma şansına sahip oluyorsunuz. Son yıllarda özellikle krediler sayesinde markaların sıfır otomobil satışı rakamlarında da çok ciddi bir rakamsal artış gözlemlendi ve bu da aslında çok ciddi bir farklılık sundu.

Opel markasının Finans Sistemi adı altında sunmuş olduğu fiyatlar sayesinde binek ve ticari araç alımlarınızda sorunsuz bir şekilde uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilme ve araç satın alabilme şansına sahip olacağınızı unutmayın. Marka bu anlamda her ay yenilikçi seçenekler sunmaya da devam ediyor.

2015 Model Sıfır Otomobil Alımlarınızda İndirimler Sizleri Bekliyor

Opel markasının 2015 yılına özel olarak sunmuş olduğu indirim fırsatları ile birlikte en uygun fiyatlarla sıfır model Opel otomobil sahibi olma fırsatı da sizlere sunuluyor diyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde diğer markalara nazaran daha hızlı bir şekilde marka değerini katladı Opel.

2015 model sıfır otomobil alımlarınızdan elde edebileceğiniz indirimler için en kısa süre zarfı içerisinde Opel yetkili satıcılarına giderek bu alamda en yeni seçenekleri değerlendirebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi de kesinlikle ihmal etmeyin. En yeni kampanyalar sitemizde sürekli sizlere sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Ford Binek Araç Modellerinde Fırsatlar başlıklı yazımızda araba kampanyaları, araç kampanyaları ve ford kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here