Nissan’dan 2016 Tatil Fırsatı

0
507
nissan tatil kampanyası
nissan tatil kampanyası

SÜRÜŞ KEYFİ TATİLE DÖNÜŞÜYOR.

Şubat ayında bir Nissanlı olmak isteyenler avantajlı vade ve faiz seçenekleri haricinde tatil fırsatı yakalıyor. Micra ve Juke modellerini alanlar 1.500TL Qashqai veya X-Trail modelini alanlar ise 2.500TL tutarında tatil hediye çeki kazanıyor.

2015 model yılı Micra veya juke modellerini tercih edenler 20 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 1,15 faiz, Qashqai veya X-Trail modellerini tercih edenlerse 50 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 1,15 faiz fırsatından yararlanabilecekler.

2016 model yılı Micra, Juke, Qashqai ve X-Trail modellerini almak isteyenler ise aynı vade ve faiz seçeneklerinin yanında tatil çeki imkanından da faydalanabileceklerdir. Micra ve Juke modellerini alanlar 1500 TL, Qashqai veya X Trail modellerini alanlar ise 2500 TL tutarında tatil hediye çeki kazanacaktır. Tatil çeki almak istemeyenlerse tatil çeki fiyatı kadar indirim alabiliyor.

nissan tatil kampanyası
nissan tatil kampanyası

 

Hediye çeki kampanyası kullanım bilgileri ayrıntıları aşağıdaki gibidir.

Hediye çeki 01.02.2016-30.04.2017 tarihleri arasında kullanılabilmektedir.

Hediye çeki yurtdışı turları, gemi turları, Kıbrıs otelleri, kültür turları ve yurtiçi otel konaklamalarında geçerlidir.

Hediye çeki rezervasyon işlemlerinizi yalnızca Jolly Tur kurumsal satış hattı olan 08505222016 veya [email protected] e-posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hediye çeki diğer tur operatörlerinde kullanılamaz.

Tur paketine dahil olmayan harici alınan uçak biletlerinde tahsis edilen hediye çeki kullanılamaz.

Otomobil alımınızı takip eden 2 iş günü içerisinde kurumsal satış hattında bulunan özel seyahat danışmanları size telefon ile ulaşacaklar ve rezervasyon kapsamındaki tatil ile ilgili işlemler hakkında bilgilendirme yapacaklardır.

Kampanya kapsamında alacağınız hediye çeki sigorta, yiyecek-içecek, extra harcama, vize, ulaşım ve müze ören yeri girişlerini kapmasamaz.

Hediye çekinizin üzerinde yer alan tutardan daha düşük bir alım yapmanız durumunda kalan tutarı hediye çekinizin geçerli olduğu tarihe kadar kullanabilirsiniz.

Hediye çekinden fazla miktarlı bir tatil paketi seçmeniz durumunda ödemeyi jolly tur’a EFT/Kredi kartı olarak ödeme yapılabilmektedir.
Belirtilen kampanya 2016 Model yılı Nissan otomobiller için 1-29 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Opel Meriva Özellikleri (İncelemesi) başlıklı yazımızda Yeni Opel Meriva, Yeni Opel Meriva Donanımları ve Yeni Opel Meriva Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here