Nissan Servislerinde Klima Bakımı Hediye

0
495
Nissan Klima Temizliği
Nissan Klima Temizliği
Nissan Klima Temizliği
Nissan Klima Temizliği

Nissan en az araç sahipleri kadar sattığı araçları düşünüyor ve müşterilerine satış sonrasında da büyük fırsatlar sunuyor. Çünkü Nissan kalite anlayışı yalnızca aracı satana kadar değil, aracı sattıktan sonrada müşterisine %100 hizmet kalitesine dayanıyor. Bu nedenle Nissan tarafından yapılan birçok kampanyanın ardından yeni bir kampanya başlıyor. Bu kampanyalardan birisi ise Nissan Servislerinde klima sistem temizliği kampanyası. Şimdi Nissan sahipleri araçlarının periyodik bakımlarını kendi servislerinde yaptırdıkları taktirde, klima temizliğini ücretsiz olarak yapabiliyorlar.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Polen,toz,kirli hava vb. birçok rahatsızlığın aracınızdan içeri girmemesi için klima temizliği büyük önem arz ediyor. Klima temizliğini zamanında yapan sürücüler bu problemlerle karşılaşmazken, aynı zamanda daha fazla verim alıyorlar ve iç mekanda daha temiz hava soluyorlar. Bu nedenle Nissan, 2 Haziran ve 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerli olmak üzere peryodik bakım yaptıranlara Tunap marka klima sistem temizliğini hediye olarak sunuyor. Nissan yetkili servslerinden peryodik bakım satın alınma şartıyla sunulan hizmet kapsamında Tunap klima temizlik seti aracınıza uygulanıyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında Nissan Otomotiv A.Ş. değişiklik yapma hakkını saklı tutarken, daha fazla detaylı bilgi Nissan Yetkili Satıcılarından alınabiliyor.

Araç Kliması Temizliği
Araç Kliması Temizliği

Bir önceki yazımız olan Yeni Opel Meriva Özellikleri (İncelemesi) başlıklı yazımızda Yeni Opel Meriva, Yeni Opel Meriva Donanımları ve Yeni Opel Meriva Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here