Nissan Pulsar

0
512
Nissan-Pulsar
Nissan-Pulsar

Nissan firması Avrupa pazarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek kompakt bir hatchback üretmeye karar verdi. Yeni Pulsar 5 kapılı hatchback sınıfında önemli bir eksikliği giderecek. Nissan Pulsar Nissan’ın Barcelona’daki fabrikasında üretilecek ve sonbaharda satışa sunulacak. Nissan otomobil sektöründe ilk kez kullanılacak olan teknolojilerini de bu araçta toplayacak. Yeni Pulsar’ın donanımları arasında, acil durum freni, hareketli obje algılaması, şerit takip uyarısı, kör nokta uyarı sistem bulunuyor. BU teknolojik donanım sayesinde sürçünün işi kolaylaşıyor ve güvenli bir sürüş gerçekleşiyor.Aynı zamanda Yeni Nesil Nissan Connect ile, aracı akıllı telefonlar ile eşleştirip pek çok uygulamayı gerçekleştirmek mümkün. LED farlar Yeni Nesil Pulsar ‘da da kullanılıyor. Nissan Yeni Pulsar için iki motor seçeneği sunuyor.115 beygirlik 1.2 DIG-T motor ile 110 beygirlik 1.5dCİ dizel motor. Nissan ilerleyen tarihlerde 190beygir 1.6 performans motoru da sunacak. Yeni Pulsar’ın 4885 mm uzanan boyutları ve 692 mm diz mesafesi ile iç mekanda gayet ferah bir ortam yaratmayı hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan Hyundai i10 NCAP Test Sonuçları başlıklı yazımızda Euro NCAP çarpışma testi, Huyundai i10 NCAP testi ve Hyundai i10'un koruma yüzdeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikYeni Citroen C3 İncelemesi
Sonraki İçerikSkoda Rapid Spaceback İncelemesi ve Fiyatları
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here