Nissan Mayıs 2016 Kampanyaları Yüzleri Güldürüyor

0
498

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 Nissan kampanyaları ile alakalı olarak bazı detayları daha yakından inceleyecek ve fikir edineceğiz. Dünya otomobil piyasalarının en çok ilgi gören ve en sevilen araç markalarından birisi olarak her geçen gün bir adım daha ön plana çıkıyor da diyebiliriz sanırım.

Markaların son dönemde girmiş oldukları sıfır otomobil satma çabası, kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda ilgi gördü. Türkiye’nin en çok satan modellerinden birisi olan Qashqai modellerinde de muazzam seçenekler sizlere sunuluyor. Kısacası yakın bir zaman dilimi içerisinde markanın en çok satanlar listesine girmesi de ciddi anlamda gündemde.

Nissan indirimleri ile alakalı olarak meraklı gözlerin internet üzerinde çok ciddi anlamda beklentileri söz konusu. Hal böyle olunca bizlerde sizlere resmi internet sitesi üzerinden en yeni seçenekleri sunacak ve daha fazlası konusunda yakın bir gelecekte yeni kampanyalar sunacağız. Şimdi ise indirim detaylarına biraz daha yakından bakalım.

2016 NİSSAN QASHQAİ UYGUN KREDİ FIRSATLARI

Şu dönemde özellikle Nissan yetkili satış merkezlerine giderek Nissan Qashqai alma amacı içerisine giren herkes ciddi anlamda kazanıyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde modern çizgisi ve rahatlığı ile piyasanın en çok ilgi çeken modellerinden birisi olarak da dikkat çeken modelimiz ile alakalı olarak indirim imkanları da çok ciddi anlamda ilgi çekiyor diyebiliriz.

Şimdilerde size en yakın Nissan yetkili satış merkezine gittiğiniz zaman 50.000 TL kredi alımlarınıza 20 ay vade seçeneği ve bununla birlikte %0,89 faiz oranları ile en uygun şekilde araç kredisi çekebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Qashqai almak için kısa süre içerisinde sizlere sunulan bu avantajları mümkün olan en iyi şekilde değerlendirme altına almanız da önemli.

Aracın aynı zamanda alımları ile alakalı olarak kısa vadede bu imkanları değerlendiren müşterilere biraz daha uygun fiyatlı kasko ve sigorta seçenekleri de sunularak aslında merak ettiğiniz tüm seçenekler sizlere sunuluyor da diyebiliriz. Nissan markasının sunduğu bu mükemmel imkanları daha yakından görebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

QASHQAİ AYNI ZAMANDA İNDİRİM OLANAKLARI İLE DE SİZLERLE BİRLİKTE

Nissan markasının en uygun fiyatlar ile bir süre öncesinde çok ciddi kitlelere ulaştığını da az çok biliyoruz. Türkiye genelinde özellikle SUV sınıfı içerisinde en çok satan modellerden birisi olarak dikkat çeken ve insanların beğenisini kazanan Qashai, indirim olanakları ile de sizlere araç kredisi dışında mükemmel ötesi seçenekler sunuyor demek de yanlış olmaz.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde size en yakın Nissan yetkili satış merkezlerine giderek bu anlamda çok daha net bir şekilde bilgi sahibi olabileceksiniz. Kredi seçeneklerine ek olarak sunulacak olan bu indirim fırsatları sayesinde çok rahat bir şekilde sıfır otomobil sahibi olma fırsatına erişeceksiniz.

DENEME GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

Her markada olduğu gibi Nissan markasında da otomobil modellerini denetmeye yönelik olarak çeşitli seçenekler söz konusu olmaya devam ediyor. Size en yakın Nissan yetkili merkezlerine giderek istediğiniz araç için deneme sürüşü yapabilme şansına sahip oluyor ve aracın tüm özelliklerini en ince ayrıntılarına varana kadar anlayabiliyorsunuz.

Deneme imkanlarından yararlanmanızın ardından firmanın sizlere sunacağı mükemmel seçenekler ile kendinizi çok daha özel hissedecektir. Bu mükemmel imkanlar sayesinde kısa bir zaman dilimi içerisinde istediğiniz model araçlara sahip olabilme fırsatına da sahip olacaksınız. Daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Mayıs Ayında Renault Modellerinde Kampanyalar Ön Planda başlıklı yazımızda renault indirimleri ve Renault Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here