Nissan Haziran Kampanyaları

0
458

Nissan Qashqai başta olmak üzere birçok modeliyle ülkemiz pazarında söz sahibi olmayı başaran marka Haziran ayına özel olarak düzenlediği kampanyayla birlikte otomobil sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen SUV araçlar arasında bulunan Qashqai’nin tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere oldukça avantajlı bir kredi fırsatı sunuluyor.

Nissan Qashqai Kredi Fırsatı

Yeni bir Nissan sahibi olmak isteyenlerin mutlaka değerlendirmeleri gereken kampanya kapsamında 40.000 TL değerindeki kredi sadece yüzde 0,89 faiz oranıyla sunulmaktadır. Ayrıca kredinin vade süresi de 20 ay olarak belirlenmiştir.

Nissan Micra Kredi Fırsatı

Qashqai modelinde olduğu gibi Micra modeli de en çok dikkat çeken Nissan modelleri arasında yerini almaktadır. 12.000 TL değerindeki kredi Micra modeli için 12 ay vade ve sıfır faiz oranıyla verilmektedir. Haziran ayı boyunca devam edecek olan kampanyalara oldukça yoğun bir ilgi gösterilmekte olup bir an önce başvurulması tavsiye edilmektedir.

Günümüz satış fiyatlarına baktığımızda Nissan Qashqai 68.990 TL, Micra modeli ise 40.400 TL’den başlamaktadır.

nissan qashqai 2015 kampanyaları

Bir önceki yazımız olan Mazda CX-3 Fiyatı ve Özellikleri başlıklı yazımızda mazda cx-3 yakıtı, mazda cx-3 yorumları ve mazda cx3 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here