Nisan Sonuna Kadar 2015 Model Toyota Avensis ve RAV4 İndirimleri Devam Ediyor

0
466

Yeni sene içerisinde Toyota indirimleri ile alakalı olarak çok ciddi seçenekler bizlere sunulmaya devam ediyor. Ülkemizin en çok dikkat çeken markalarından birisi olan Toyota, sıfır otomobil alacak müşterilerinin çok daha rahat bir şekilde alması için mükemmel indirim seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Toyota sıfır araba kampanyaları konusunda diğer markalara nazaran çok daha cömert davranıyor. Avensis hayranlarına ise yeni yıla özel mükemmel bir indirim sunuyor. Sıfır model Toyota almak isteyenler için fırsat günleri tüm hızı ile devam ediyor. Yetişen mükemmel otomobillere çok uygun fiyatlar ile sahip olma şansını yakalıyor.

2015 Model Sıfır Avensis’de İndirim

toyota-avensis-indirimi

Toyota markasının bir önceki yıla ait geliştirdiği araçları da sıfır model olarak sattığını zaman içerisinde hepimiz öğrendik. Markanın son yıllarda en çok satan otomobillerinden birisi olan Toyota Avensis kampanyası ile birlikte 2016 yılında 2015 model sıfır otomobil almak isteyenler, avantajlı fiyatlardan yararlanabilme şansına da sahip oluyor.

Şimdi gidip Toyota Shoowroom’larından 2015 model Toyota Avensis almak isteyenler, 10.100 TL’ye varan ciddi indirimlerden yararlanabiliyor. Aracın full + full seçenekleri ile satıldığını da ek olarak hatırlatmak istiyoruz. 2015 model araç alımlarınızda mükemmel indirimler diğer araç modelleri için de sunulmaya devam ediyor.

75.500 TL’den Başlayan Avantajlı Fiyatlar

toyota-avensis-indirimi-1

2015 model sıfır Toyota Avensis modelleri an itibari ile 75.500 TL’den başlayan fiyatlar ile siz değerli müşterilere sunuluyor. 30 NİSAN 2016 tarihine kadar geçerli olan bu indirimlerden yararlanabilmek için Toyota Showroom’larına giderek detaylı bir şekilde bilgi almanız gerekiyor. Sonrasında ise dilerseniz aracı satın alabiliyorsunuz.

Bu indirimler sadece Avensis modeli için geçerli olan bir indirim değil. Arazi aracı tutkunları için de bu anlamda mükemmel ötesi seçenekler sizlere sunuluyor ve kolay ödeme seçenekleri ile satın almanıza yardımcı olunuyor. Şimdi de dilerseniz RAV4 indirimleri ile alakalı olarak detayları yakından inceleyelim.

2015 Model Toyota RAV4 12.250 TL’ye Varan İndirimler ile

toyota-rav4-indirimi

Toyota markasının en çok rağbet gören araçlarından birisi olan ve sınıfının en performanslı, en ekonomik araçlarından birisi olarak dikkat çekiyor da diyebiliriz. 2015 model sıfır otomobil alımı gibi ihtiyaçlarınız durumunda sizlere mükemmel ötesi seçenekler uçsuz bucaksız bir şekilde sunulduğu gibi daha yeni avantajlar da peşi sıra geliyor.

30 NİSAN 2016 tarihine kadar 2015 model sıfır Toyota RAV4 serisine 124.600 TL’den başlayan avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olabiliyorsunuz. İndirimden yararlanabilmek için çok daha kapsamlı bilgileri Toyota Showroom’larından giderek bizzat bilgi almanız sizler adına çok büyük bir avantaj olacaktır.

toyota-rav4-indirimi-1

Test Sürüşü Günlerinin Avantajları Da Devam Ediyor

Her markada olduğu gibi Toyota test sürüşü günleri de sizlere çok avantajlı şekilde araba sahibi olma fırsatı sunuyor diyebiliriz. Sıfır model araç alımlarınızda öncesinde test sürüşü günlerine dahil olursanız hem aracı çok daha yakından tanıma fırsatına sahip oluyor, hem de sürpriz seçeneklerden yararlanma imkanı buluyorsunuz.

Test sürüşü günleri için randevu almak isterseniz Toyota resmi internet sitesine girerek bu anlamda randevu işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilme şansına da sahip olabileceğinizi net olarak söyleyebiliriz. Yakın zaman içerisinde daha yeni kampanya haberleri ile birlikte sitemizde sizlerle birlikte olacağız. Sorularınız için yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.T

Bir önceki yazımız olan Peugeot Sıfır ve Ticari Araç İndirimleri başlıklı yazımızda 2016 Peugeot kampanyaları, Peugeot ve Peugeot kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here