MyOpel Servisi Kazandırıyor

0
736
MyOpel Nedir
MyOpel Nedir
MyOpel Nedir
MyOpel Nedir

Opel’in müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar her yıl olduğu gibi bu yılda devam ediyor. Sattığı araçları en az sahipleri kadar çok seven Opel, aracınıza hak ettiği değeri veriyor ve en kaliteli servis hizmetlerini sunuyor. Aracınızın peryodik bakımlarının ve kontrollerinin en iyi şekilde yapıldığı servis olan MyOpel servisleri, ülkemizde birçok noktada bulunuyor ve müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. MyOpel’in en iyi avantajlarından birisi de sunduğu hizmetleri online olarak yerine getirebilme özelliği. Mesela istediğiniz yetkili servisi ve şasi numarasını sisteme girdiğiniz zaman, size göre en uygun fiyata sahip olan Opel promosyonlarını görebiliyorsunuz. MyOpel ile Online servis talep edebiliyor, size en yakındaki servisi bulabiliyor,aracınızın servis geçmişini görebiliyor ve aracın periyodik bakımlarını hatırlatıcı sayesinde yapabiliyorsunuz.

My Opel Kampanyası
My Opel Kampanyası

Üstelik artık 1 Nisan 2014 tarihleri ile 1 Ağustos 2014 tarihleri arasında MyOpel kampanyasına katılan bir kişi Opel Mokka, beş kişi Apple İphone 5s, on kişi Apple İpad Mini ve 1500 bedava yol yardım paketi kazanma şansı yakalyor. Eğer sizlerde bir Opel sahibiyseniz mutlaka bu kampanyaya katılın. Kampanyaya katılım için www.myopel.com.tr adresine gidin ev çekiliş formunu hemen doldurun. Böylece hem MyOpel hizmetlerinden ücretsiz faydalanın, hem de hediyelerden birini kazanma şansına sahip olun.  Kampanyaya katılım da sırasıyla aşağıdaki adımları izleyin;

  1. MyOpel Adresine Gidin
  2. Çekiliş Sekmesine Geçin
  3. Çekiliş Formunu Eksiksiz ve Doğru Şekilde Doldurun
  4. Çekilişe katılın ve Opel Yetkili Servis ayrıcalıklar dünyasından faydalanmaya başlayın.
MyOpel Kampanyası
MyOpel Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Opel Yeni Astra Sedan Kampanyası başlıklı yazımızda 2013 Opel Fiyat indirimi ve 2013 Opel Kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here