Mercedes C ve GLA Araç Kampanyası

0
400
Mercedes C Class 2015
Mercedes C Class 2015

Alman devi Mercedes, Aralık ayına özel kampanyalarıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. A, B, CLA, C ve E serilerinde başlattığı kampanyalarla uygun ödeme seçeneklerini kullanıcıların beğenisine sunarken kişiye özel ödeme planları ile de rakiplerinden öne çıkmaya çalışıyor.

Mercedes modellerinden en çok tercih edilenler arasında yer alan C ve GLA serisi de kampanya kapsamına alınan modellerden. Bu iki model için başlatılan kampanyada 100000 TL tutarındaki kredi taleplerinde 12,24 ve 36 aylık ödeme planları kullanıcılara sunuluyor. Eğer aracınızı kaskolu olarak alırsanız yüzde 0,89, Kaskosuz olarak alırsanız yüzde 0,99 oranında faiz avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Aylık ödeme imkanları ile aylık maksimum 8991 TL / 12 Ay ve minimum 3430 TL / 36 ay ödeme seçenekleriniz bulunuyor.

Mercedes-Benz GLA 2015
Mercedes-Benz GLA 2015
Mercedes C Class 2015
Mercedes C Class 2015

Mercedes-Benz’in daha önceki kampanyalarını görüntülemek için TIKLAYIN

Mercedes-Benz’de Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den yararlanarak alacağınız araçlarda müşterilerin gelir durumları ile bağlantılı olarak ödeme tipleri seçilebiliyor. Standart ödeme planında, düzenli gelir sahipleri seçilen vade boyunca aylık sabit geri ödeme fırsatlarından yararlanıyor. Geliri mevsimsel olarak değişen müşterilerine ise gelirin arttığı dönemlerde büyük ödemeler yapılırken gelirin azaldığı dönemlerde küçük ödemeler yapılabiliyor. +3 Finansman Ödeme planında ise aylık küçük küçük yapacağınız ödemelerin ardından vade sonunda toplu şekilde ödeme yapabilirsiniz. Vade sonunda yapacağınız toplu ödemelerde ise yeniden kredilendirme seçeneği de mevcut. Kredi seçeneklerinin Mercedes-Benz model araçların yanı sıra Jeep, Dodge, Setra ve Smart model araçlar için de geçerli olduğunu belirtmekte yarar var.

Bir önceki yazımız olan Skoda'da Aralık Fırsatları başlıklı yazımızda skoda nakit indirim, skoda octavia ve Skoda yıl sonu kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here