Mayıs Ayında Renault Modellerinde Kampanyalar Ön Planda

0
535

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Renault kampanyaları ile alakalı olarak Mayıs ayına özel seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Türkiye genelinde çok ciddi anlamda satan markalardan birisinin yeniden dirilmesine hep birlikte şahit olacağız. Mükemmel modeller ile ortaya daha ilgi çekici seçenekler çıkacak gibi de görünüyor.

Renault indirimleri ile alakalı olarak 2016 yılına özel olarak sunulan imkanlar sayesinde sıfır araba almak isteyenler için ayrıca ilgi çekici seçenekler üzerinde durulacak gibi de görünüyor. Markanın son dönemde en çok satılan modellerinden bazıları ile alakalı olarak sunulan indirim seçeneklerinin çok daha ciddi bir şekilde ilgi göreceğine inanıyoruz.

Binek araç alımı yapacaklar için Renault markasının son derece ilgi çekici seçenekler üzerinde durduklarını da net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahip olabileceğiz. Araçların tamamında Mayıs ayına özel olarak sunulan indirim fırsatlarını daha yakından inceleyerek fikir sahibi olalım istiyoruz. Şimdi detayları biraz daha yakından inceleyerek fikir sahibi olalım.

Talisman ve Megane HB Alacaklara Uygun Kredi, Mükemmel İndirim Fırsatı

Renault Megane HB ve aynı zamanda Renault Talisman markası ile alakalı olarak satışların artması ile alakalı olarak da mükemmel ötesi seçenekler siz değerli kullanıcılara sunulacak. Türkiye genelinde de son dönemin en çok satanlarından birisi olarak dikkat çeken modeller için öncelikli olarak mükemmel ötesi kredi imkanları sunuluyor.

Renault Talisman ve Megane HB alacaklara Mayıs ayı boyunca 30.000 TL kredi için 18 ay boyunca vade ve Maxxi Koruma paketi ile birlikte %0,99 kredi faiz oranları ile birlikte mükemmel kredi olanakları sizlere en iyi şekilde sunulmaya devam ediyor. Yüksek vade talepleriniz için ise 75.000 TL’ye varan kredi alımlarınızda 48 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile kredi alabilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Bununla birlikte ek olarak araç indirimleri de siz değerli müşterilere sunuluyor. Talisman ve Megane HB alımlarınız için uygun fiyat seçeneği diyecek olursak 3000 TL ilave indirim fırsatlarına da sahip olabileceğinizi unutmayın. Bu aşamada satış merkezlerine gitmeniz de gerekiyor.

tr-kampanyalar-kampanya-002.jpg.ximg.l_6_m.smart

Clio, Kaptur ve Kadjar Modellerinde Uygun Kredi Fırsatları

Yine Renault markasının binek sınıfı içerisinde en çok ilgi gören diğer modelleri için planlanan kredi imkanları da mükemmel ötesi seçenekler sunacak diyebiliriz. Renault Clio, Kaptur ve Kadjar almak isteyen kişiler, araç kredisi alımlarında Renault markasının üzerine düştüğü en iyi unsurlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor da diyebilmekteyiz.

24.000 TL 12 ay kredi alımlarınızda %0 faiz olanakları ilk aşamada sizlere sunuluyor. Bununla birlikte 24.000 TL için 24 ay vadede Maxxi Koruma paketi de dahil olacak şekilde %0,99 faiz oranları ile kredi sahibi olabileceksiniz. Daha fazlası için ise 48.000 TL kredi alımlarınızda 48 ay vadede Maxxi Koruma dahil %1,14 faiz oranı ile kredi alabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Marka tarafından sunulan seçenekler aşağıdaki gibidir.

  1. 24.000 TL 12 ay %0 BAMO : %0,08, BYMO : %0,99
  2. 24.000 TL 24 ay %0,99 BAMO : %1.23, BYMO : %15.84
  3. 24.000 TL 24 ay %1,04 BAMO : %1.29, BYMO : %16.67
  4. 48.000 TL 48 ay %1,14 BAMO : %1.39, BYMO : %18.06
  5. 48.000 TL 48 ay %1,19 BAMO : %1.45, BYMO : %18.90

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

Renault Deneme Günlerini Kaçırmamalısınız

Her markanın olduğu gibi Renault markasının da deneme günleri kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda ilgi görüyor. Yakın bir gelecekte ne olur bilmiyoruz ancak deneme günlerinden yararlanan tüm kişiler, son derece uygun fiyatlar ile ve indirim fırsatları ile Renault marka araç sahibi olabilme fırsatına da çok ciddi anlamda sahip olabilecekler.

Bir önceki yazımız olan Kia Araç Modellerinde Büyük İndirimler Mayıs Ayında Sizlerle başlıklı yazımızda Kia indirimleri ve Kia kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here