Makyajlı Toyota Avensis Fiyatı Açıklandı

0
487

Toyota ailesinin ülkemizdeki başarılı modeli Avensis geçirdiği makyajlama işleminden sonra yeni versiyonuyla ülkemizde satışa sunuldu. Yenileme süreci içerisinde birçok değişim geçiren Toyota Avensis modelinin fiyatı da kesinleşti. Özellikle aracın tasarım konusunda ciddi yenilikleri bünyesinde bulundurduğu çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

 

makyajlı toyota avensis iç mekan

 

Yeni Toyota Avensis Yenilikleri

Ön kaput, far ve stop grupları, bagaj kapağı ve tamponlarda meydana gelen yeniliklerin dikkatleri çektiği Avensis modelinde iç mekanda da köklü değişiklikler yapılmıştır. Çok daha modern ve kaliteli bir görünüme kavuşan iç mekanda malzeme seçiminde kaliteye önem verildiği görülüyor.

Makyajlı Toyota Avensis Motor Seçenekleri

Yenilenen Toyota Avensis modelinde 3 benzinli ve 2 dizel motor opsiyonu yer alıyor. Daha önce Avensis modelinde kullanılmayan BMW üretimi 1.6 litre hacmindeki turbo beslemeli dizel motor seçeneğinin de makyajlama işleminden sonra sunulmaya başlandığı dikkatleri çekmektedir.

Makyajlı Toyota Avensis Dizel Motorları

İki farklı dizel motor seçeneğiyle satışa sunulan makyajlı Avensis için 1.6 D-D4 ve 2.0 litre hacmindeki 143 HP güç üretiminde bulunan dizel motorlar kullanılmaktadır.

Yeni Toyota Avensis Fiyatları

Makyajlı Toyota Avensis’in benzinli modellerinin fiyatı 76.900 TL’den başlarken, dizel motor seçeneklerinin fiyatları ise 92.900 TL’den başlamaktadır.

makyajlı toyota avensis fotoğrafları

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Fiyatı ve Yakıt Tüketimi (Güncellendi) başlıklı yazımızda fiat aegea fiyatı, fiat aegea ne zaman çıkacak ve fiat aegea yakıtı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here