Land Cruiser Prado İncelemesi

0
527
Land Cruiser Prado
Land Cruiser Prado
Land Cruiser Prado
Land Cruiser Prado

Benzersiz bir tasarım ile gün ışığına çıkan yeni Land Cruiser Prado, güçlü olduğu kadar çevik ve zarif. Gündüz yanan şık led ön farları sayesinde her daim kendisini ön plana çıkaran araç, sahip olduğu iddiali ön ızgaraları ile dikkat çekiyor. Hem gelişmiş bir arazi aracı, hem de seri bir şehir içi otomobil olan yeni araç, Totoya’nın birçok teknolojik özelliklerini de  bünyesinde barındırıyor. Altmış yılı aşkın bir tecrube ile inşa edilen aracın dayanıklılığı da halk arasında bir saygınlığa sahip. Oldukça güvenilir bir araç olan yeni Toyota Land Cruiser Prado, 4×4 sistemi sayesinde tüm koşullar karşı ekstra verim sağlıyor. Toyota’nın ikon modellerinden birisi olan araçtaki çoklu arazi seçimi, kullandığınız zemine profesyonel uyum sağlıyor.

Land Cruiser Prado İç Mekan
Land Cruiser Prado İç Mekan

Yeni Land Cruiser Prado’da motor seçeneği olarak yalnızca 3.0L D-4D 5A/T motor bulunuyor ancak bu donanım tüm isteklere karşılık verebilecek güçte. Altı kollu 18inç’lik alüminyum jantlar ise araca hem sportif bir görünüm, hemde karizmatik bir ruh katıyor. Ahşap görünümlü deri direksiyon ise onu business class seviyesine taşırken, dört kollu oluşu ise birçok foksiyonun bu gelişmiş direksiyon üzerinden kontrol edilmesini sağlıyor. Otomatik hız sabitleme sistemi ile sürüşlerde büyük kolaylık sağlanırken, Crawl Control Arazi kullanımı destek sistemi onu diğer suv’lardan ayırıyor. Elektronik katlanabilir arka koltukar ise bagaj hacmi konusunda büyük bir avantaja sahip.

Land Cruiser Prado Tasarım
Land Cruiser Prado Tasarım

Bir önceki yazımız olan Yeni Toyota Land Cruiser V8 İncelemesi başlıklı yazımızda Yeni Toyota Land Cruiser V8, Yeni Toyota Land Cruiser V8 Donanımları ve Yeni Toyota Land Cruiser V8 Motor Seçenekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here